Градоначалникот Јаневски во посета на Турското маало

Градоначалникот Јаневски во посета на Турското маало

A1on | пред 3 недели

Градоначалникот Коста Јаневски со своите соработници денеска ги посети жителите на улицата „Братство“ во Турското маало во Струмица. Со нив разговараше за реализираните градежни зафати во изминатите месеци...

Градоначалникот Јаневски во посета на Турското маало

Градоначалникот Јаневски во посета на Турското маало

МИА | пред 3 недели

Струмица, 25 април 2018 (МИА) - Градоначалникот Коста Јаневски со своите соработници денеска ги посети жителите на улицата „Братство“ во Турското маало во Струмица. Со нив разговараше за реализираните...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност