Љубов или лудило  Тоа што овој пилот го приреди за Валентајн е романтично  но и ризично

Љубов или лудило: Тоа што овој пилот го приреди за Валентајн е романтично, но и ризично

Прес 24 | пред 3 месеци

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото. Иако неговиот потег е романтичен, сепак е...

Пилот нацрта срце на небото за Денот на вљубените

Пилот нацрта срце на небото за Денот на вљубените

Вечер Прес | пред 3 месеци

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото. Иако неговиот потег е романтичен, сепак е...

Љубов или лудило  Тоа што овој пилот го приреди за Валентајн е романтично  но и ризично

Љубов или лудило: Тоа што овој пилот го приреди за Валентајн е романтично, но и ризично

Сител | пред 3 месеци

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото. Иако неговиот потег е романтичен, сепак е...

За Денот на вљубените пилот нацрта срце на небото

За Денот на вљубените пилот нацрта срце на небото

A1on | пред 3 месеци

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. ❤️ ✈️ @VirginAtlantic is drawing a giant heart in the sky to celebrate #ValentinesDay2018 ✈️ ❤️ Follow live at https://t.co/g2xxOPgLRK...

Пилот нацрта срце на небото за Денот на вљубените

Пилот нацрта срце на небото за Денот на вљубените

Макфакс | пред 3 месеци

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото. ❤️ ✈️ @VirginAtlantic is drawing a giant heart...

Љубов или лудило  Тоа што овој пилот го направи за Денот на вљубените е романтично  но и ризично

Љубов или лудило: Тоа што овој пилот го направи за Денот на вљубените е романтично, но и ризично

Курир | пред 3 месеци

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото. Иако неговиот потег е романтичен, сепак е...

Пилот им даде најубав подарок за патниците за Денот за вљубените

Пилот им даде најубав подарок за патниците за Денот за вљубените

Канал 5 | пред 3 месеци

Во духот на овој празник, пилотот на компанијата „Вирџинија атлантик“ “нацртал“ едно големо срце на небото. Станува збор за летото на ербасот А330, кој полетал од Лондон. Авионот прелетал над јужниот дел...

Пилот на патниците им даде најубав подарок за Денот на вљубените

Пилот на патниците им даде најубав подарок за Денот на вљубените

Локално | пред 3 месеци

Пилот од компанијата „Вирџин Атлантик“ изведе посебен лет над Атлантикот за да го прослави Денот на вљубените. Во духот на празникот, пилтот „исцрта“ големо срце на небото. Се работи за лет на ербас A330,...

Пилот со изненадување за Свети Валентин   направи срце на небото

Пилот со изненадување за Свети Валентин – направи срце на небото

Женски магазин | пред 3 месеци

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ денеска имаше посебен лет над Атлантскиот Океан во чест на празникот Свети Валентин. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото....

Пилот нацрта срце на небото за Денот на вљубените

Пилот нацрта срце на небото за Денот на вљубените

Вечер | пред 3 месеци

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото. ❤️ ✈️ @VirginAtlantic is drawing a giant heart...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност