Зидан пред мечот со ПСЖ Не ми е гајле за мојата иднина

Зидан пред мечот со ПСЖ: Не ми е гајле за мојата иднина

Алсат-М | пред 3 месеци

Тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан покажа самодоверба пред првиот дуел со Париз Сен Жермен во осминафиналето од Лигата на шампионите, која ќе се одигра утре на „Бернабеу“. – Немам што да докажувам...

Зидан за првпат посочи кој тренер може да го наследи во Реал

Зидан за првпат посочи кој тренер може да го наследи во Реал

Точка | пред 3 месеци

Зинедин Зидан ја одржа стандардната прес-конференција во пресрет на утрешниот голем меч меѓу Реал Мадрид и ПСЖ во Лигата на шампионите, а на истата покрај тоа што побара од новинарите целиот акцент да...

Зидан пред мечот со ПСЖ Не ми е гајле за мојата иднина

Зидан пред мечот со ПСЖ: Не ми е гајле за мојата иднина

Канал 5 | пред 3 месеци

- Немам што да докажувам против ПСЖ. Да, јас сум од Марсеј, постои историско ривалство со ПСЖ, но мислам за Мадрид - ПСЖ, рече тренерот на „белите“ на денешната прес-конференција. - Задоволен сум што имаме...

И авионот на ПСЖ е спремен за Реал

И авионот на ПСЖ е спремен за Реал

Спортски | пред 3 месеци

ПСЖ веќе неколку години троши големи пари, но ова лето ги соборија сите рекорди и сакаат конечно да ја покорат Европа. Се чини дека францускиот клуб конечно е спремен да им се спротистави на актуелните...

И авионот на ПСЖ е спремен за Реал

И авионот на ПСЖ е спремен за Реал

Таратур | пред 3 месеци

ПСЖ веќе неколку години троши големи пари, но ова лето ги соборија сите рекорди и сакаат конечно да ја покорат Европа. Се чини дека францускиот клуб конечно е спремен да им се спротистави на актуелните...

Зидан пред мечот со ПСЖ Не ми е гајле за мојата иднина

Зидан пред мечот со ПСЖ: Не ми е гајле за мојата иднина

+Инфо | пред 3 месеци

Тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан покажа самодоверба пред првиот дуел со Париз Сен Жермен во осминафиналето од Лигата на шампионите, која ќе се одигра утре на „Бернабеу“. - Немам што да докажувам...

Зидан Баш ми е гајле за мојата иднина

Зидан: Баш ми е гајле за мојата иднина

Локално | пред 3 месеци

Зинедин Зидан не е загрижен за неговата иднина во Реал Мадрид. Францускиот специјалист зборуваше пред медиумите ден пред првиот дуел на европскиот клупски шампион во Лигата на шампионите против француски...

Марсело Не сме Барса да изгубиме 0 4 од ПСЖ

Марсело: Не сме Барса да изгубиме 0:4 од ПСЖ

Локално | пред 3 месеци

Дефанзивецот на Реал Мадрид, Марсело, изјави дека играчите на Париз Сен Жермен веќе заборавиле за елиминацијата од Барселона во Лигата на шампионите минатата сезона. Парижаните водеа со 4:0 по првиот меч...

Може ли Реал Мадрид да го елиминира ПСЖ

Може ли Реал Мадрид да го елиминира ПСЖ?

Спортски | пред 3 месеци

Се добива впечаток дека фудбалерите на Реал бегаат од улогата фаворит, иако се свесни дека ова е последна прилика за спас на сезоната. Реал Мадрид ја брани титулата шампион на Европа, освои три од последните...

И авионот на ПСЖ е подготвен за Реал Мадрид

И авионот на ПСЖ е подготвен за Реал Мадрид

Спорт Клуб | пред 3 месеци

Фудбалерите на ПСЖ во среда гостуваат на „Сантијаго Бернабеу“ каде ќе се соочат со Реал Мадрид во првиот меч од осминафиналето во Лигата на шампионите. ПСЖ летоска вложи огромни суми на пари за нови засилувања...

Го подготвува ли теренот  Зидан за прв пат откри кого гледа како негов идеален наследник

Го подготвува ли теренот? – Зидан за прв пат откри кого гледа како негов идеален наследник

Спортски | пред 3 месеци

Денес беше одражана прес-конференцијата пред утрешниот спектакл во Мадрид во кој ќе се сретнат „кралевите“ и „светците“. Реал игра лошо и Зидан веќе долго време е под притисок медиумите кои на големо пишуваат...

Зидан за првпат посочи кој тренер може да го наследи во Реал

Зидан за првпат посочи кој тренер може да го наследи во Реал

Дерби | пред 3 месеци

Зинедин Зидан ја одржа стандардната прес-конференција во пресрет на утрешниот голем меч меѓу Реал Мадрид и ПСЖ во Лигата на шампионите, а на истата покрај тоа што побара од новинарите целиот акцент да...

Зидан Не е само Нејмар ПСЖ има уште неколку фантастични фудбалери

Зидан: Не е само Нејмар, ПСЖ има уште неколку фантастични фудбалери

Точка | пред 3 месеци

Најелитното европско клубско натпреварување после речиси два месеци пауза, конечно се враќа. Љубителите на најважната споредна работа на светот ќе можат утре да уживаат во судирот помеѓу актуелниот европски...

Зидан е убеден Нејмар не е најсилното оружје на Парижаните

Зидан е убеден: Нејмар не е најсилното оружје на Парижаните

Спортски | пред 3 месеци

Фудбалерите на Реал Мадрид во среда на домашен терен го играат големото дерби против ПСЖ во рамки на осминафиналето во Лигата на шампионите. Најдоброто клупско натпреварување на светот по речиси два месеци...

Зидан Јас сум виновен ова е неприфатливо

Зидан: Јас сум виновен, ова е неприфатливо!

Таратур | пред 3 месеци

Зинедин Зидан пред натпреварот со ПСЖ во Лигата на шампиони ја презеде одговорноста за лошите резултати сезонава. Зидан истакна дека ваквата ситуација е неприфатлива за „кралскиот“ клуб, но ги заштите...

Зидан Јас сум виновен ова е неприфатливо

Зидан: Јас сум виновен, ова е неприфатливо!

Спортски | пред 3 месеци

Зинедин Зидан пред натпреварот со ПСЖ во Лигата на шампиони ја презеде одговорноста за лошите резултати сезонава. Зидан истакна дека ваквата ситуација е неприфатлива за „кралскиот“ клуб, но ги заштите...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност