Малку претераа со страстите  Канадскиот пар беше премногу интимен па доби опомена од судиите

Малку претераа со страстите: Канадскиот пар беше премногу интимен па доби опомена од судиите

Прес 24 | пред 3 месеци

Судејќи по танцот кој го изведе оваа двојка „жешка“ беше атмосферата на натпреварувањето во уметничко лизгање во Пјонгчанг, откако Канаѓаните Скот Муар и Теса Виртју изведоа фантастичен танц со кој изнудија...

 ВИДЕО ГАЛЕРИЈА  Малку претерале со страстите  Канадскиот пар бил премногу интимен  судиите и гледачите во шок

(ВИДЕО+ГАЛЕРИЈА) Малку претерале со страстите: Канадскиот пар бил премногу интимен, судиите и гледачите во шок

Екран | пред 3 месеци

Судиите и гледачите во Пјонгчанг останале во шок после настапот на канадскиот пар кој бил премногу интимен во текот на својата точка на ледот. Парот кој на церемонијата на отворање во Пјонгчанг го носел...

Судиите и гледачите во шок  канадскиот пар лизгачи премногу интимни во изведбата

Судиите и гледачите во шок, канадскиот пар лизгачи премногу интимни во изведбата

Република | пред 3 месеци

Судиите и гледачите во Пјонгјанг останаа во шок по настапот на канадскиот пар кој бил премногу интимен во текот на својата точка на ледот. Парот кој го носел знамето на Кнада на отворањето на ЗОИ бил премногу...

Малку претераа со страстите  Канадскиот пар беше премногу интимен  гледачите и судиите останаа во шок

Малку претераа со страстите: Канадскиот пар беше премногу интимен, гледачите и судиите останаа во шок

Сител | пред 3 месеци

Судиите и гледачите во Пјон Чанг останале во шок после настапот на канадскиот пар кој беше премногу интимен за време на изведувањето на својата точка на мразот. Парот којго носеше канадското знаме на церемонијата...

Судиите и гледачите во шок  канадскиот пар лизгачи премногу интимни во изведбата

Судиите и гледачите во шок, канадскиот пар лизгачи премногу интимни во изведбата

За Се | пред 3 месеци

Судиите и гледачите во Пјонгјанг останаа во шок по настапот на канадскиот пар кој бил премногу интимен во текот на својата точка на ледот. Парот кој го носел знамето на Кнада на отворањето на ЗОИ бил премногу...

Судиите и гледачите во шок  канадскиот пар лизгачи премногу интимни во изведбата

Судиите и гледачите во шок, канадскиот пар лизгачи премногу интимни во изведбата

Exclusive | пред 3 месеци

Судиите и гледачите во Пјонгјанг останаа во шок по настапот на канадскиот пар кој бил премногу интимен во текот на својата точка на ледот. Парот кој го носел знамето на Кнада на отворањето на ЗОИ бил премногу...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност