ЛАЗАРОВ  Да ги задржиме високите стандарди на организација на кампот и да ги надоградиме

ЛАЗАРОВ: Да ги задржиме високите стандарди на организација на кампот и да ги надоградиме

Sportmedia | пред 3 месеци

Стартуваа подготовките за четвртото издание на најдобро организираниот ракометен камп на овие простори, камп на капитенот на македонскиот национален тим и најдобар македонски спортист, Кирил Лазаров. Стартуваа...

Лaзаров  Да ги задржиме и да ги надградиме високите стандарди на организација на кампот

Лaзаров: Да ги задржиме и да ги надградиме високите стандарди на организација на кампот

Гол | пред 3 месеци

Стартуваа подготовките за четвртото издание на најдобро организираниот ракометен камп на овие простори, камп на капитенот на македонскиот национален тим и најдобар македонски спортист, Кирил Лазаров. Како...

Лазаров  Да ги задржиме високите стандарди на кампот и да ги надоградиме

Лазаров: Да ги задржиме високите стандарди на кампот и да ги надоградиме!

Спорт 1 | пред 3 месеци

Стартуваа подготовките за четвртото издание на најдобро организираниот ракометен камп на овие простори, камп на капитенот на македонскиот национален тим и најдобар македонски спортист, Кирил Лазаров. Како...

Лазаров го најави четвртиот ракометен камп

Лазаров го најави четвртиот ракометен камп

Слободен печат | пред 3 месеци

Најдобриот македонски ракометар Кирил Лазаров и оваа година ќе одвои време негово знаење кое го стекнал во својата пребогата спортска кариера да го пренесе на младите за време на кампот „Кирил Лазаров...

Лазаров го најави четвртиот ракометен камп

Лазаров го најави четвртиот ракометен камп

Канал 5 | пред 3 месеци

- Изминатите години поставивме високи стандарди во организација на самиот камп од секој аспект и ќе биде многу тешко во иднина да ги следиме и дополнително да ги надградиме. Ќе се обидеме оваа година да...

Лазаров го најави четвртиот ракометен камп

Лазаров го најави четвртиот ракометен камп

Скопје Инфо | пред 3 месеци

Најдобриот македонски ракометар Кирил Лазаров и оваа година ќе одвои време негово знаење кое го стекнал во својата пребогата спортска кариера да го пренесе на младите за време на кампот „Кирил Лазаров...

Кирил Лазаров   Ќе тренираме и учиме ракомет  ќе развиваме тимски дух и дисциплина  како предуслов за успех во спортот и во животот

Кирил Лазаров: „Ќе тренираме и учиме ракомет, ќе развиваме тимски дух и дисциплина, како предуслов за успех во спортот и во животот“

Факултети | пред 3 месеци

Стартуваа подготовките за четвртото издание на најдобро организираниот ракометен камп на овие простори, камп на капитенот на македонскиот национален тим и најдобар македонски спортист, Кирил Лазаров. www.facebook.com/handballcampk...

ЛАЗАРОВ  Да ги задржиме високите стандарди на организација на кампот и да ги надоградиме

ЛАЗАРОВ: Да ги задржиме високите стандарди на организација на кампот и да ги надоградиме

Фактор | пред 3 месеци

Стартуваа подготовките за четвртото издание на најдобро организираниот ракометен камп на овие простори, камп на капитенот на македонскиот национален тим и најдобар македонски спортист, Кирил Лазаров. Како...

Лазаров го најави четвртиот ракометен камп

Лазаров го најави четвртиот ракометен камп

Курир | пред 3 месеци

Најдобриот македонски ракометар Кирил Лазаров и оваа година ќе одвои време негово знаење кое го стекнал во својата пребогата спортска кариера да го пренесе на младите за време на кампот „Кирил Лазаров...

ЛАЗАРОВ  Да ги задржиме високите стандарди на организација на кампот и да ги надоградиме

ЛАЗАРОВ: Да ги задржиме високите стандарди на организација на кампот и да ги надоградиме

Денар | пред 3 месеци

Стартуваа подготовките за четвртото издание на најдобро организираниот ракометен камп на овие простори, камп на капитенот на македонскиот национален тим и најдобар македонски спортист, Кирил Лазаров. Како...

Лазаров го најави четвртиот ракометен камп

Лазаров го најави четвртиот ракометен камп

Пост | пред 3 месеци

Најдобриот македонски ракометар Кирил Лазаров и оваа година ќе одвои време негово знаење кое го стекнал во својата пребогата спортска кариера да го пренесе на младите за време на кампот „Кирил Лазаров...

Почнаа подготовките за четвртиот ракометен камп  Кирил Лазаров 7

Почнаа подготовките за четвртиот ракометен камп „Кирил Лазаров 7“

Република | пред 3 месеци

Почнаа подготовките за четвртото издание ракометен камп на капитенот на македонскиот национален тим и најдобар македонски спортист, Кирил Лазаров, „Кирил Лазарв 7“.  Кампот и оваа година ќе се одржи во...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност