Обрадовиќ кон Атаман  Не ме почитуваш  не те почитувам

Обрадовиќ кон Атаман: Не ме почитуваш, не те почитувам!

Sportmedia | пред 3 месеци

Се подготвува завршниот турнир од Купот на Турција, а како „немирна увертира“ е дуелот Фенербахче-Анадолу Ефес, во  кој, за жал, во главна улога се двајцата „завојувани“ тренери. Се подготвува завршниот...

Обрадовиќ vs Атаман   втора рунда

Обрадовиќ vs Атаман – втора рунда!

Basketball | пред 3 месеци

Војната што почна по меѓусебниот дуел во турското првенство, Ергин Атаман и Жељко Обрадовиќ ја продолжија на прес-конференцијата пред завршницата од националниот Куп. Градските ривали Фенербахче и Анадолу...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност