Вонредна вест од Лондон  Зградата на британскиот парламент е блокирана од страна на полицијата

Вонредна вест од Лондон: Зградата на британскиот парламент е блокирана од страна на полицијата

Локално | пред 3 месеци

Полицијата во Лондон ги проверува просториите во британскиот парламент во врска со отворен “сомнителен пакет”, пишува Daily Mail. Според публикацијата, полициски службеници се во коридорите на парламентот....

Полицијата истражува сомнителен пакет во Парламентот во Лондон

Полицијата истражува сомнителен пакет во Парламентот во Лондон

A1on | пред 3 месеци

Полицијата врши проверка на зградата на британскиот Парламент, поради сомнителен пакет кој што бил откриен таму, соопштуваат полициски извори. Во официјалното соопштение не се посочени причините, а се...

Во британскиот Парламент пронајден сомнителен пакет

Во британскиот Парламент пронајден сомнителен пакет

Алсат-М | пред 3 месеци

Лондонската полиција врши проверка на зградата на британскиот Парламент, соопшти Прес-службата на Долниот дом во Вестминстер. Во соопштението не се посочуваат детали за причините за проверката и се додава...

Сомнителен пакет пронајден во британскиот парламент

Сомнителен пакет пронајден во британскиот парламент...

Нова Македонија | пред 3 месеци

Сомнителен пакет пронајден во британскиот парламент Лондонската полиција врши проверка на зградата на британскиот Парламент, соопшти Прес-службата на Долниот дом во Вестминстер. Во соопштението не се посочуваат...

Сомнителен пакет во Британскиот парламент

Сомнителен пакет во Британскиот парламент

Канал 5 | пред 3 месеци

Во зградата на Британскиот парламент полицијата ја испитува содржината на сомнителниот пакет . Инцидентот се случил во Долниот дом на Пармалентот . Портпаролот на полицијата без детали кусо информира .,,...

Сомнителен пакет пронајден во британскиот Парламент

Сомнителен пакет пронајден во британскиот Парламент

Курир | пред 3 месеци

Лондонската полиција врши проверка на зградата на британскиот Парламент, соопшти Прес-службата на Долниот дом во Вестминстер. Во соопштението не се посочуваат детали за причините за проверката и се додава...

Во британскиот Парламент пронајден сомнителен пакет

Во британскиот Парламент пронајден сомнителен пакет

Пост | пред 3 месеци

Лондонската полиција врши проверка на зградата на британскиот Парламент, соопшти Прес-службата на Долниот дом во Вестминстер. Во соопштението не се посочуваат детали за причините за проверката и се додава...

Пронајден сомнителен пакет во Британскиот парламент

Пронајден сомнителен пакет во Британскиот парламент

ТВ 21 | пред 3 месеци

Лондонската полиција врши проверка на зградата на британскиот Парламент, соопшти Прес-службата на Долниот дом во Вестминстер. Во соопштението не се посочуваат детали за причините за проверката и се додава...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност