Мицкоски до Заев Oна што за вас е одлична надворешна политика за граѓаните е распродажба на државните интереси

Мицкоски до Заев: Oна што за вас е одлична надворешна политика, за граѓаните е распродажба на државните интереси

Алфа | пред 3 месеци

Не е поентата да се биде актуелен во регионот по тоа што се попуштило, или отстапило, туку суштината е да се биде актуелен во сопствената земја застапувајќи ги државните и национални интереси. Мискоски...

Мицкоски со критика до Заев дека ги распродава на националните и државните интереси

Мицкоски со критика до Заев дека ги распродава на националните и државните интереси

Фактор | пред 3 месеци

Лидерот на опозициската ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицковски, денеска во статус на својот Фејсбук профил ја критикува Владата за попуштање, наместо за одбрана на интересите, во однос на нaдворешната политика,...

Мицкоски Заев ги распродава државните и националните интереси

Мицкоски: Заев ги распродава државните и националните интереси

Локално | пред 3 месеци

Она што Зоран Заев го нарекува „одлична надворешна политика”, за граѓаните и за нашата држава преставува распродажба на националните и државни интереси, вели лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на...

Мицкоски Она што за Заев е одлична надворешна политика за граѓаните е распродажба на државата

Мицкоски: Она што за Заев е одлична надворешна политика,за граѓаните е распродажба на државата

ТВ Нова | пред 3 месеци

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фб профил одговори на статусот на Премиерот Зоран Заев кој кажа дека се водело одлична надворешна политика и дека бил свесен за некои пропусти во...

Мицкоски до Заев Oна што за вас е одлична надворешна политика за граѓаните е распродажба на државните интереси и хроничен хаос

Мицкоски до Заев: Oна што за вас е одлична надворешна политика, за граѓаните е распродажба на државните интереси и хроничен хаос

Нетпрес | пред 3 месеци

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фб профил одговори на статусот на Премиерот Зоран Заев кој кажа дека се водело одлична надворешна политика и дека бил свесен за некои пропусти во...

Мицкоски го критикува Заев дека ги распродава на националните и државните интереси

Мицкоски го критикува Заев дека ги распродава на националните и државните интереси

Слободен печат | пред 3 месеци

Лидерот на опозициската ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска во статус на својот Фејсбук профил ја критикува Владата за попуштање, наместо за одбрана на интересите, во однос на нaдворешната политика,...

Mицкоски на ФБ Заев и распродажбата на националните интереси

Mицкоски на ФБ: Заев и распродажбата на националните интереси

МКД | пред 3 месеци

Она што Зоран Заев го нарекува „одлична надворешна политика", за граѓаните и за нашата држава преставува распродажба на националните и државни интереси, напиша на својот ФБ профил лидерот на ВМРО-ДППМНЕ,...

Мицкоски му одговори на Заев Oна што за вас е одлична надворешна политика за граѓаните е распродажба на државните интереси

Мицкоски му одговори на Заев: Oна што за вас е одлична надворешна политика, за граѓаните е распродажба на државните интереси

Прес 24 | пред 3 месеци

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фб профил одговори на статусот на Премиерот Зоран Заев кој кажа дека се водело одлична надворешна политика и дека бил свесен за некои пропусти во...

Мицкоски Ни се случуваат десетици случаи на Глобал фамилијарни тендери 200 000 евра по принципот евро за евро живи луѓе ќе јадеме

Мицкоски: Ни се случуваат десетици случаи на Глобал, фамилијарни тендери, 200.000 евра по принципот евро за евро, живи луѓе ќе јадеме

Фокус | пред 3 месеци

Она што Зоран Заев го нарекува “одлична надворешна политика”, за граѓаните и за нашата држава преставува распродажба на националните и државни интереси, напиша на својот ФБ профил лидерот на ВМРО-ДППМНЕ,...

Мицкоски Македонија се буди и многу скоро ќе каже стоп за овие погубни политики на Владата

Мицкоски: Македонија се буди и многу скоро ќе каже стоп за овие погубни политики на Владата

Курир | пред 3 месеци

Она што Зоран Заев го нарекува “одлична надворешна политика”, за граѓаните и за нашата држава преставува распродажба на националните и државни интереси, напиша на својот ФБ профил лидерот на ВМРО-ДППМНЕ,...

Мицкоски Заев ги распродава државните интереси ништо од ветеното

Мицкоски: Заев ги распродава државните интереси, ништо од ветеното

Нова ТВ | пред 3 месеци

Лидерот на опозициската ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицковски денеска во статус на својот Фејсбук профил ја критикува Владата за попуштање, наместо за одбрана на интересите, во однос на нaдворешната политика,...

Мицкоски Заев ги распродава државните интереси нема ништо од ветеното

Мицкоски: Заев ги распродава државните интереси,нема ништо од ветеното

Нова ТВ | пред 3 месеци

Лидерот на опозициската ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицковски денеска во статус на својот Фејсбук профил ја критикува Владата за попуштање, наместо за одбрана на интересите, во однос на нaдворешната политика,...

Мицкоски со одговор до Заев Она што за вас е одлична надворешна политика за граѓаните е распродажба на државните интереси

Мицкоски со одговор до Заев: Она што за вас е одлична надворешна политика за граѓаните е распродажба на државните интереси

Република | пред 3 месеци

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил одговори на статусот на Премиерот Зоран Заев кој кажа дека се водело одлична надворешна политика и дека бил свесен за некои пропусти...

ЖЕСТОК ОДГОВОР НА МИЦКОСКИ Oна што за вас е одлична надворешна политика за граѓаните е распродажба на државните интереси и хроничен хаос

ЖЕСТОК ОДГОВОР НА МИЦКОСКИ: Oна што за вас е одлична надворешна политика, за граѓаните е распродажба на државните интереси и хроничен хаос!

Infomax | пред 3 месеци

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фб профил одговори на статусот на Премиерот Зоран Заев кој кажа дека се водело одлична надворешна политика и дека бил свесен за некои пропусти во...

Мицкоски со одговор за Заев Она што за вас е одлична надворешна политика за граѓаните е распродажба на државните интереси

Мицкоски со одговор за Заев: Она што за вас е одлична надворешна политика, за граѓаните е распродажба на државните интереси

News 24 | пред 3 месеци

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски му одговори на Зоран Заев, премиер на Република Македонија. Статусот го пренесуваме интегрално: „Она што Зоран Заев го нарекува “одлична надворешна политика”,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност