Николовски  Наскоро исплата на штетите од пролетните мразови во 2016 и 2017 година

Николовски: Наскоро исплата на штетите од пролетните мразови во 2016 и 2017 година...

Нова Македонија | пред 3 месеци

Николовски: Наскоро исплата на штетите од пролетните мразови во 2016 и 2017 година Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство успеа да го одблокира процесот за исплата на штетите настанати...

Николовски  Наскоро ќе бидат исплатени штетите од пролетните мразови во 2016 и 2017 година

Николовски: Наскоро ќе бидат исплатени штетите од пролетните мразови во 2016 и 2017 година

Прес 24 | пред 3 месеци

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство успеа да го одблокира процесот за исплата на штетите настанати од пролетните мразови во 2016-та и 2017 година и наскоро треба да почне исплатата...

Николовски  Наскоро исплата на штетите од пролетните мразови во 2016  И 2017 година

Николовски: Наскоро исплата на штетите од пролетните мразови во 2016. И 2017 година

Канал 5 | пред 3 месеци

Нагласи дека постапките за 2016 година беа започнати од претходната влада, односно од општините кои беа водени од градоначалниците во претходниот мандат и тоа врз база на погрешен закон, не по Законот...

Николовски  Наскоро исплата на штетите од пролетните мразови во 2016  И 2017 година

Николовски: Наскоро исплата на штетите од пролетните мразови во 2016. И 2017 година

Независен | пред 3 месеци

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство успеа да го одблокира процесот за исплата на штетите настанати од пролетните мразови во 2016-та и 2017 година и наскоро треба да почне исплатата...

Наскоро исплата на отштетите од пролетните мразови во 2016 и 2017 година

Наскоро исплата на отштетите од пролетните мразови во 2016 и 2017 година

+Инфо | пред 3 месеци

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство успеа да го одблокира процесот за исплата на штетите настанати од пролетните мразови во 2016-та и 2017 година и наскоро треба да почне исплатата...

Николовски  Наскоро исплата на штетите од пролетните мразови во 2016  И 2017 година

Николовски: Наскоро исплата на штетите од пролетните мразови во 2016. И 2017 година

ТВ 21 | пред 3 месеци

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство успеа да го одблокира процесот за исплата на штетите настанати од пролетните мразови во 2016-та и 2017 година и наскоро треба да почне исплатата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност