Лекарите велат дека Шуми може да се  разбуди

Лекарите велат дека Шуми може да се „разбуди“

Top Sport | пред 3 месеци

Германскиот доктор Марк Оберман им даде на фановите на Михаел Шумахер надеж дека постои шанса најуспешниот Формула 1 возач на сите времиња да почне да се опоравува, откако студијата покажа дека тие со...

Германски професор ги враќа надежите за Шумахер

Германски професор ги враќа надежите за Шумахер

Локално | пред 3 месеци

Професорот Марк Оберман, директор на центарот за неврологија во германската клиника „Асклепиос“ внесе нови надежи за враќање на Михаел Шумахер на нормалниот начин на живот. Тој изјави за „Мундо Депортиво“,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност