Како македонски камионџија се справува со германска полиција  Полицаецот му вели имаш лоши гуми  а нашиот му одговара

Како македонски камионџија се справува со германска полиција: Полицаецот му вели имаш лоши гуми, а нашиот му одговара…

Сител | пред 3 месеци

Како сакате речете човекот успешно се извлече и со сигурност избегна ригорозна германска казна. Целата случка притоа одела на една германска ТВ емисија. Полицаецот му вика на нашиот камионџија нешто во...

Како македонски камионџија се справува со германска полиција    Ќе ти се јавам од Македонија

Како македонски камионџија се справува со германска полиција - „Ќе ти се јавам од Македонија“

Прес 24 | пред 3 месеци

Шти и да кажете, сепак човекот успешно се извлече и со сигурност избегна ригорозна германска казна. Целата случка притоа била прикажана една германска ТВ емисија. Полицаецот му вика на нашиот камионџија...

Како македонски камионџија се справува со германска полиција  Тој му вика имаш лоши гуми  а нашиот вели

Како македонски камионџија се справува со германска полиција: Тој му вика имаш лоши гуми, а нашиот вели…

Курир | пред 3 месеци

Како сакате речете човекот успешно се извлече и со сигурност избегна ригорозна германска казна. Целата случка притоа одела на една германска ТВ емисија. Полицаецот му вика на нашиот камионџија нешто во...

Вака македонски камионџија се справува со германски полицаец

Вака македонски камионџија се справува со германски полицаец

Вечер | пред 3 месеци

Како сакате речете човекот успешно се извлече и со сигурност избегна ригорозна германска казна. Целата случка притоа одела на една германска ТВ емисија. Полицаецот му вика на нашиот камионџија нешто во...

Вака македонски камионџија се справува со германски полицаец

Вака македонски камионџија се справува со германски полицаец

За Се | пред 3 месеци

Полицаецот си објаснува на германски, камионџијата си тера на македонски, важно да се снајде да помине без казна :).

Како македонски камионџија се справува со германски полицаец  Во Германија македонскиот јазик е официјален

Како македонски камионџија се справува со германски полицаец? Во Германија македонскиот јазик е официјален

News 24 | пред 3 месеци

Полицаецот збори ли збори на германски, му објаснува, а македонецот? Па, видете сами во видеото зошто македонскиот јазик е официјален во Германија:

Погледнете како македонски камионџија се справува со германски полицаец

Погледнете како македонски камионџија се справува со германски полицаец

Бизнис вести | пред 3 месеци

Погледнете како македонски камионџија се справува со германски полицаец.

Како македонски камионџија се справува со германски полицаец  Целата случка одела на германска ТВ емисија

Како македонски камионџија се справува со германски полицаец? Целата случка одела на германска ТВ емисија!

Среќа | пред 3 месеци

Полицаецот си објаснува на германски, камионџијата си тера на македонски, важно да се снајде да помине без казна. Погледнете го видеото …

КАКО МАКЕДОНСКИ КАМИОНЏИЈА СЕ СПРАВУВА СО ГЕРМАНСКИ ПОЛИЦАЕЦ: Целата случка одела на германска ТВ емисија!

Infomax | пред 3 месеци

Полицаецот си објаснува на германски, камионџијата си објаснува на македонски, важно да се снајде да помине без казна .

Како македонски камионџија се справува со германски полицаец  Целата случка одела на германска ТВ емисија

Како македонски камионџија се справува со германски полицаец? Целата случка одела на германска ТВ емисија!

Мотика | пред 3 месеци

Полицаецот си објаснува на германски, камионџијата си тера на македонски, важно да се снајде да помине без казна :).

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност