Вујошевиќ  Партизан има долг кон мене  но јас ја немам блокирано сметката на клубот

Вујошевиќ: Партизан има долг кон мене, но јас ја немам блокирано сметката на клубот

Флеш | пред 3 месеци

Според српските медиуми, поранешниот долгогодишен тренер на Партизан и актуелен селектор на Босна и Херцеговина, Душко Вујошевиќ поради неисплатен долг на ,,црно-белите” кон него,  ја блокирал сметката...

Вујошевиќ го блокира КК Партизан

Вујошевиќ го блокира КК Партизан

Сител | пред 3 месеци

Кошаркарскиот клуб Партизан е блокиран откако судот наложи да се наплатат средства во корист на поранешниот трофеен тренер на црно-белите Душан Вујошевиќ. Забраната се однесува за регистрирање нови фудбалери...

Вујошевиќ поради долг од 113 000 евра направи хаос во Партизан

Вујошевиќ поради долг од 113.000 евра направи хаос во Партизан

Гол | пред 3 месеци

Душко Вујошевиќ, поранешниот тренер на Партизан, а сегашен селектор на БиХ, направи хаос во таборот на белграѓани откако поради неисплатен долг, клубот не смее да прави трансфери. Миленикот на публиката...

Вујошевиќ  Партизан има долг кон мене  но јас ја немам блокирано сметката на клубот

Вујошевиќ: Партизан има долг кон мене, но јас ја немам блокирано сметката на клубот

Точка | пред 3 месеци

Според српските медиуми, поранешниот долгогодишен тренер на Партизан и актуелен селектор на Босна и Херцеговина, Душко Вујошевиќ поради неисплатен долг на ,,црно-белите” кон него, ја блокирал сметката...

Вујошевиќ  Партизан има долг кон мене  но јас ја немам блокирано сметката на клубот

Вујошевиќ: Партизан има долг кон мене, но јас ја немам блокирано сметката на клубот

Дерби | пред 3 месеци

Според српските медиуми, поранешниот долгогодишен тренер на Партизан и актуелен селектор на Босна и Херцеговина, Душко Вујошевиќ поради неисплатен долг на ,,црно-белите” кон него,  ја блокирал сметката...

Вујошевиќ направи хаос во Партизан

Вујошевиќ направи хаос во Партизан

Спорт Клуб | пред 3 месеци

Актуелниот селектор на Босна и Херцеговина, Душко Вујошевиќ ја блокираше сметката на Партизан поради неподмирени долгови кои клубод од Србија ги има кон него. Вујошевиќ со доста успех го водеше Партизан,...

Душко Вујошевиќ го блокира Партизан

Душко Вујошевиќ го блокира Партизан

Top Sport | пред 3 месеци

Прославениот кошаркарски тренер Душко Вујошевиќ го блокира Партизан проади неисплатенте долгови што клубот ги има кон него. Станува збор за забрана за регистрирање на нови кошаркари од страна на Кошаркарскиот...

Најдобриот тренер во клупската историја  го блокира својот омилен клуб

Најдобриот тренер во клупската историја, го блокира својот омилен клуб

Basketball | пред 3 месеци

mondo.rs Душко Вујошевиќ ја активира блокадата (БАТ) на Партизан, со која што црно-белите не можат да ангажираат нови играчи, се додека не ги исплатат заостанатите долгови кон поранешниот стратег. Се работи...

Душко Вујошевиќ го блокираше Партизан

Душко Вујошевиќ го блокираше Партизан

Sportmedia | пред 3 месеци

Некогашниот европски првак, на својот екс тренер му должи 130.000 евра Некогашниот европски првак, Партизан, е блокиран. Клубот не смее да регистрира нови играчи и тоа поради финансиски проблеми. Причина...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност