По пауза од три години Балашевиќ во Скопје

По пауза од три години Балашевиќ во Скопје

Вечер Прес | пред 3 месеци

По пауза од три години човекот кому навистина не му е потребна никаква реклама и човекот кому навистина не му се потребни никакви артибути и суперлативи во најавата – Ѓорѓе Балашевиќ – доаѓа да одржи концерт...

Балашевиќ доаѓа во Скопје

Балашевиќ доаѓа во Скопје!

Fashionel | пред 3 месеци

„По пауза од три години, човекот на кого навистина не му е потребна никаква реклама и човекот на кого навистина не му се потребни никакви артибути и суперлативи во најавата- Ѓорѓе Балашевиќ, доаѓа да одржи...

Балашевиќ доаѓа во Скопје

Балашевиќ доаѓа во Скопје

Слободен печат | пред 3 месеци

По пауза од три години, човекот на кого навистина не му е потребна никаква реклама и човекот на кого навистина не му се потребни никакви артибути и суперлативи во најавата – Ѓорѓе Балашевиќ, доаѓа да одржи...

Концерт на Балашевиќ на 19 мај во Скопје

Концерт на Балашевиќ на 19 мај во Скопје

Независен | пред 3 месеци

Славниот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ на 19 мај, во 20 часот, ќе одржи концерт во ВИП Арената „Борис Трајковски“, во организација на „Авалон продукција“.  Гостувањето е во рамки на последната турнеја во која...

Време е за Балшевиќ во Скопје

Време е за Балшевиќ во Скопје

Република | пред 3 месеци

По пауза од три години,  Ѓорѓе Балашевиќ, доаѓа да одржи концерт во Македонија. На 19 ти мај, во 20 часот, ВИП Арената „Борис Трајковски“ како и секогаш ќе биде преполна со фановите на Џоле којшто тој...

Време е за Балашевиќ во Скопје

Време е за Балашевиќ во Скопје!

Скопје Инфо | пред 3 месеци

Авалон продукција со големо задоволство ви најавува дека по пауза од три години, човекот на кого навистина не му е потребна никаква реклама и човекот на кого навистина не му се потребни никакви артибути...

По три години пауза Ѓорѓе Балашевиќ повторно во Скопје

По три години пауза Ѓорѓе Балашевиќ повторно во Скопје

Популарно | пред 3 месеци

Големо задоволство ни е да ви најавиме дека по пауза од три години, човекот на кого навистина не му е потребна никаква реклама и човекот на кого навистина не му се потребни никакви артибути и суперлативи...

ПО ПАУЗА ОД ТРИ ГОДИНИ БАЛАШЕВИЌ ДОАЃА ВО СКОПЈЕ

ПО ПАУЗА ОД ТРИ ГОДИНИ БАЛАШЕВИЌ ДОАЃА ВО СКОПЈЕ

Женски магазин | пред 3 месеци

По пауза од три години, човекот на кого навистина не му е потребна никаква реклама и човекот на кого навистина не му се потребни никакви артибути и суперлативи во најавата- Ѓорѓе Балашевиќ, доаѓа да одржи...

После три години Ѓорѓе Балашевиќ повторно во Скопје

После три години Ѓорѓе Балашевиќ повторно во Скопје

Екран | пред 3 месеци

По пауза од три години, музичката легенда Ѓорѓе Балашевиќ доаѓа да одржи концерт во Скопје. Концертот е на 19. мај, во 20 часот, во ВИП Арената „Борис Трајковски“. Настапот на Балашевиќ е во рамките на...

Музичката легенда Ѓорѓе Балашевиќ доаѓа во Скопје

Музичката легенда Ѓорѓе Балашевиќ доаѓа во Скопје

Reporter.mk | пред 3 месеци

По пауза од три години, музичката легенда Ѓорѓе Балашевиќ доаѓа да одржи концерт во Скопје. Концертот е на 19 мај, во 20 часот, во ВИП Арената „Борис Трајковски“ . Настапот на Балашевиќ е во рамките на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност