Кој владее во Република Македонија

Кој владее во Република Македонија?

МКД | пред 3 месеци

И јас би сакал на премиерот да му упатам една доза на загриженост како што тоа го напишав и лани во октомври. Некаде на почетокот на 90-те години еден влијателен американски политичар во разговор со тогашниот...

Кој владее во Република Македонија

Кој владее во Република Македонија?

+Инфо | пред 3 месеци

Кој владее во Република Македонија? Бизмарк на Балканот Некаде на почетокот на 90-те години еден влијателен американски политичар во разговор со тогашниот наш дипломатски претставник во САД му го поставил...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност