Каде згрешивме  дали направивме генерации кои чекаат некој друг да им улови риба наместо тие самите

Каде згрешивме, дали направивме генерации кои чекаат некој друг да им улови риба наместо тие самите?

Фактор | пред 3 месеци

Многу дискусии околу тоа каде сакаме, каде ни е местото, од каде и од кого потекнуваме, но воопшто никој никогаш не се запрашал какви тоа генерации се профилираат во републикава, колку тие се подготвени...

Каде згрешивме  дали направивме генерации кои чекаат некој друг да им улови риба   наместо тие самите

Каде згрешивме, дали направивме генерации кои чекаат некој друг да им улови риба, наместо тие самите

Фактор | пред 3 месеци

Многу дискусии околу тоа каде сакаме, каде ни е местото, од каде и од кого потекнуваме, но воопшто никој никогаш не се запрашал какви тоа генерации се профилираат во републикава, колку тие се подготвени...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност