Трошки

Трошки

Слободен печат | пред 3 месеци

Базичните принципи во Скопје останале исти – парите да се распрчкаат на што поголем број корисници, со идеја дека така нема да бидат презадоволни, ама нема ни да се чувствуваат онеправдани. Пишува Златко...

Трошки

Трошки

+Инфо | пред 3 месеци

Трошки Професорска „култура“ (Дис)Пропорции За оние помеѓу ВЦ Така некако – како насловот – би можел да се нарече актуелниот миг во македонската култура, односно овој месец февруари кој што (традиционално)...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност