Новинарски Икаров лет

Новинарски Икаров лет

Слободен печат | пред 3 месеци

Сега, божем настасаа други новинарски времиња, а маратонот за лет под сонцето на режимите и скутовите на политичките елити, никако да стивне. Пишува Бошко Нацевски Стара мудрост е човек да научи да „оди“....

Новинарски Икаров лет

Новинарски Икаров лет

+Инфо | пред 3 месеци

Новинарски Икаров лет Нашите „туѓинци“ Загревање – со ладни глави Слика на моралната деградација Потомци на „великаните“ Стара мудрост е човек да научи да „оди". Стамено, достоинствено, исправено. Да осознае...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност