Нашите позиции за спорот за името

Нашите позиции за спорот за името

Слободен печат | пред 3 месеци

Се залагаме за комромисно меѓународно име што ќе го содржи зборот Македонија, решение кое нема да го засегне нашиот идентитет. Сѐ до финалниот предлог, нема да се изјаснуваме и да го загрозуваме преговарачкиот...

Нашите позиции за спорот за името

Нашите позиции за спорот за името

+Инфо | пред 3 месеци

Нашите позиции за спорот за името Од кога тоа критиката стана „хистерија“? Друже Заев, овој однос кон новинарите е шокантен, одвратен, јебитачен и интергалактички штетен! Перо Шиптарот Аеродром за меѓународна...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност