Од кога тоа критиката стана  хистерија

Од кога тоа критиката стана „хистерија“?

+Инфо | пред 3 месеци

Од кога тоа критиката стана „хистерија“? Друже Заев, овој однос кон новинарите е шокантен, одвратен, јебитачен и интергалактички штетен! Перо Шиптарот Аеродром за меѓународна или за домашна употреба? Владата...

Од кога тоа критиката стана  хистерија

Од кога тоа критиката стана „хистерија“?

Слободен печат | пред 3 месеци

Критиката е „здрава“ дури и кога е неодмерена, но не затоа што некој така ќе реши, туку само тогаш кога критикуваниот ќе одговори со позитивна акција. Бранко Героски „Критиката е здрава, ако е вистинска,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност