Колумна на Мирка Велиновска  Стегни си го бабулето Геро  иднината ти закажа состанок

Колумна на Мирка Велиновска: Стегни си го бабулето Геро, иднината ти закажа состанок!

News 24 | пред 3 месеци

Многу е глупо нормални луѓе да очекуваат дека од ,,западно-балкански,, бројлери од медиумскиот кокошарник на Сорос, или од гебелсовата пропагандна фабрика на УСАИД, ЦИА и Брисел ќе произлезе нешто разумно,...

КОЛУМНА НА МИРКА ВЕЛИНОВСКА  Стегни си го бабулето Геро  иднината ти закажа состанок

КОЛУМНА НА МИРКА ВЕЛИНОВСКА: Стегни си го бабулето Геро, иднината ти закажа состанок!

Infomax | пред 3 месеци

Многу е глупо нормални луѓе да очекуваат дека од ,,западно-балкански,, бројлери од медиумскиот кокошарник на Сорос, или од гебелсовата пропагандна фабрика на УСАИД, ЦИА и Брисел ќе произлезе нешто разумно,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност