Рено  продаде рекордни 1 9 милиони возила за шест месеци

„Рено“ продаде рекордни 1,9 милиони возила за шест месеци

Актуелно24 | пред 10 месеци

Францускиот производител на автомобили „Рено“ соопшти дека продал рекордни 1,9 милиони возила во првите шест месеци од годинава. Таквиот раст е забележан благодарение на експлозивниот раст на продажбата...

 Рено  продаде рекордни 1 9 милиони возила за шест месеци

„Рено“ продаде рекордни 1,9 милиони возила за шест месеци

Макфакс | пред 10 месеци

Францускиот производител на автомобили „Рено“ соопшти дека продал рекордни 1,9 милиони возила во првите шест месеци од годинава. Таквиот раст е забележан благодарение на експлозивниот раст на продажбата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност