Лавров Одземањето на дипломатскиот имот e кражба среде бел ден

Лавров: Одземањето на дипломатскиот имот e кражба среде бел ден

Актуелно24 | пред 10 месеци

Американските обиди да се постават предуслови за враќање на рускиот дипломатски имот, одземен во Њујорк и Мериленд, е кражба среде бел ден, изјави рускиот министер за надворешни работи, Сергеј Лавров....

Лавров Кражба на САД среде бел ден

Лавров: Кражба на САД среде бел ден

МКД | пред 10 месеци

Американските обиди да се постават предуслови за враќање на рускиот дипломатски имот, одземен во Њујорк и Мериленд, е кражба среде бел ден, изјави рускиот министер за надворешни работи, Сергеј Лавров....

Лавров Одземањето надипломатскиот имот e кражба среде бел ден

Лавров: Одземањето надипломатскиот имот e кражба среде бел ден

Макфакс | пред 10 месеци

Американските обиди да се постават предуслови за враќање на рускиот дипломатски имот, одземен во Њујорк и Мериленд, е кражба среде бел ден, изјави рускиот министер за надворешни работи, Сергеј Лавров....

Лавров Одземањето на дипломатскиот имот кражба среде бел ден

Лавров: Одземањето на дипломатскиот имот, кражба среде бел ден

A1on | пред 10 месеци

Американските обиди да се постават предуслови за враќање на рускиот дипломатски имот, одземен во Њујорк и Мериленд, е кражба среде бел ден, изјави рускиот министер за надворешни работи, Сергеј Лавров....

Лавров Одземањето на дипломатскиот имот кражба среде бел ден

Лавров: Одземањето на дипломатскиот имот, кражба среде бел ден

Сител | пред 10 месеци

Американските обиди да се постават предуслови за враќање на рускиот дипломатски имот, одземен во Њујорк и Мериленд, е кражба среде бел ден, изјави рускиот министер за надворешни работи, Сергеј Лавров....

Кремељ апелира за политичка мудрост на Белата куќа

Кремељ апелира за „политичка мудрост“ на Белата куќа

A1on | пред 10 месеци

Русија се надева дека Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп ќе покаже политичка мудрост и волја да за решавање на проблемот со запленетиот руски дипломатски имот во САД, изјави денеска...

Кремељ апелира за политичка мудрост на Белата куќа

Кремељ апелира за „политичка мудрост“ на Белата куќа

+Инфо | пред 10 месеци

Русија се надева дека Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп ќе покаже политичка мудрост и волја за решавање на проблемот со запленетиот руски дипломатски имот во САД, изјави денеска...

Кремељ апелира за политичка мудрост на Белата куќа

Кремељ апелира за „политичка мудрост“ на Белата куќа

ТВ Нова | пред 10 месеци

Русија се надева дека Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп ќе покаже политичка мудрост и волја да за решавање на проблемот со запленетиот руски дипломатски имот во САД, изјави денеска...

Лавров Одземањето на дипломатскиот имот кражба среде бел ден

Лавров: Одземањето на дипломатскиот имот, кражба среде бел ден

Слободна Македонија | пред 10 месеци

Американските обиди да се постават предуслови за враќање на рускиот дипломатски имот, одземен во Њујорк и Мериленд, е кражба среде бел ден, изјави рускиот министер за надворешни работи, Сергеј Лавров....

Кремљ апелира за политичка мудрост на Белата куќа

Кремљ апелира за „политичка мудрост“ на Белата куќа

Слободна Македонија | пред 10 месеци

Русија се надева дека Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп ќе покаже политичка мудрост и волја да за решавање на проблемот со запленетиот руски дипломатски имот во САД, изјави денеска...

Кремељ апелира за политичка мудрост на Белата куќа

Кремељ апелира за „политичка мудрост“ на Белата куќа

Вечер | пред 10 месеци

Русија се надева дека Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп ќе покаже политичка мудрост и волја да за решавање на проблемот со запленетиот руски дипломатски имот во САД, изјави денеска...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност