Синдикатот на Југохром побара нова средба со премиерот Заев фабриката да почне со работа што поскоро

Синдикатот на „Југохром“ побара нова средба со премиерот Заев, фабриката да почне со работа што поскоро

Фокус | пред 10 месеци

Синдикатот на компанијата „Југохром“ бара нова средба со премиерот Зоран Заев бидејќи сè уште ништо не е реализирано од претходниот состанок меѓу нивните претставници и Владата, што се одржа на 18 јуни...

Синдикатот на Југохром бара нова средба со Заев

Синдикатот на „Југохром“ бара нова средба со Заев

Макфакс | пред 10 месеци

Синдикатот на компанијата „Југохром“ бара нова средба со премиерот Зоран Заев бидејќи сè уште ништо не е реализирано од претходниот состанок меѓу нивните претставници и Владата, што се одржа на 18 јуни...

Синдикатот на Југохром бара нова средба со Заев

Синдикатот на „Југохром“ бара нова средба со Заев

Денар | пред 10 месеци

Синдикатот на компанијата „Југохром“ бара нова средба со премиерот Зоран Заев бидејќи сè уште ништо не е реализирано од претходниот состанок меѓу нивните претставници и Владата, што се одржа на 18 јуни...

Синдикатот на Југохром бара нова средба со Заев

Синдикатот на „Југохром“ бара нова средба со Заев

Локално | пред 10 месеци

Синдикатот на компанијата „Југохром“ бара нова средба со премиерот Зоран Заев, бидејќи, како што велат оттаму, сè уште ништо не е реализирано од претходниот состанок помеѓу нивните претставници и Владата,...

Синдикатот на Југохром бара средба со Заев тврдат дека се под притисок за организирање протести

Синдикатот на „Југохром“ бара средба со Заев, тврдат дека се под притисок за организирање протести

Радио МОФ | пред 10 месеци

Синдикатот на компанијата „Југохром“ бара нова средба со премиерот Зоран Заев , бидејќи, како што велат оттаму, сè уште ништо не е реализирано од претходниот состанок помеѓу нивните претставници и Владата,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност