Дождот добредојден за тутунот  велат производителите

Дождот добредојден за тутунот, велат производителите

A1on | пред 10 месеци

Дождот кој деновиве наврна во струмичкиот регион позитивно ќе се одрази врз производството на тутун со оглед дека високите температури предизвикаа прерано цветање, велат производителите. Според нив, сега,...

Дождот добредојден за тутунот  велат производителите

Дождот добредојден за тутунот, велат производителите

ТВ Нова | пред 10 месеци

Дождот кој деновиве наврна во струмичкиот регион позитивно ќе се одрази врз производството на тутун со оглед дека високите температури предизвикаа прерано цветање, велат производителите. Според нив, сега,...

Дождот добредојден за тутунот  велат производителите

Дождот добредојден за тутунот, велат производителите

Сител | пред 10 месеци

Дождот кој деновиве наврна во струмичкиот регион позитивно ќе се одрази врз производството на тутун со оглед дека високите температури предизвикаа прерано цветање, велат производителите. Според нив, сега,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност