Се трага по 19 годишна девојка од Гостивар

Се трага по 19-годишна девојка од Гостивар

МКД | пред 10 месеци

Вчера во 11 часот во полициска станица Гостивар, П.Б.(55) од Гостивар, пријавил дека на 13 јули исчезнала неговата ќерка Ш.П.(19). Таткото пријавил дека ќерка му околу 22 часот заминала од семејниот дом,...

Исчезнаа две тинејџерки

Исчезнаа две тинејџерки

MK News | пред 10 месеци

Македонската полиција трага по две девојчиња. Во текот на вчерашниот ден во 11 часот во полиција се јавил 55-годишниот П.Б. од Гостивар и пријавил дека околу 22 часот на 13. месецов исчезнала неговата...

Исчезнаа две девојчиња   македонската полиција ги бара

Исчезнаа две девојчиња - македонската полиција ги бара

Прес 24 | пред 10 месеци

Македонската полиција трага по две девојчиња. Во текот на вчерашниот ден во 11 часот во полиција се јавил 55-годишниот П.Б. од Гостивар и пријавил дека околу 22 часот на 13. месецов исчезнала неговата...

Исчезнаа две тинејџерки

Исчезнаа две тинејџерки

+Инфо | пред 10 месеци

55-годишен гостиварец пријавил дека на 13 јули околу 22.00 часот исчезнала неговата 19-годишна ќерка. Таткото рекол дека девојката заминала од семејниот дом, упатувајќи се во непознат правец. Ј.Д. од струмичкото...

Исчезнаа две девојчиња   македонската полиција ги бата

Исчезнаа две девојчиња - македонската полиција ги бата

Прес 24 | пред 10 месеци

Македонската полиција трага по две девојчиња. Во текот на вчерашниот ден во 11 часот во полиција се јавил 55-годишниот П.Б. од Гостивар и пријавил дека околу 22 часот на 13. месецов исчезнала неговата...

Полицијата во потрага на две исчезнати девојчиња

Полицијата во потрага на две исчезнати девојчиња

Сител | пред 10 месеци

Македонската полиција трага по две девојчиња. Во текот на вчерашниот ден во 11 часот во полиција се јавил 55-годишниот П.Б. од Гостивар и пријавил дека околу 22 часот на 13. месецов исчезнала неговата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност