Еве кој е резервниот план на Барселона  доколку пропадне трансферот на Верати

Еве кој е резервниот план на Барселона, доколку пропадне трансферот на Верати

Спорт Клуб | пред 11 месеци

Доколку преговорите со ПСЖ за Марко Верати не успеат, Барселона ќе се насочи кон засилување од редовите на Јувентус. Станува збор за Миралем Пјаниќ кој го привлече вниманието на каталонците по одличната...

Барса има  план Б  ако не успее со Верати

Барса има „план Б“ ако не успее со Верати!

Спортски | пред 11 месеци

Прва трансфер желба на Барселона во летниот преоден рок е италијанскиот плејмејкер, Марко Верати кој и самиот јавно соопшти дека сака да се пресели на „Камп Ноу“. Верати веќе има договор со Каталонците...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност