Борко беше фантастичен  па доби честитка и од судијата

Борко беше фантастичен, па доби честитка и од судијата!

Спортски | пред 11 месеци

Македонија вчера одигра фантастичен натпревар против Чешка, а на голот го имавме одличниот Борко Ристовски кој после една негова одбрана на шега доби и честитка од главниот арбитар на натпреварот. Видеото...

Вака Борко ги откажа Чесите

Вака Борко ги откажа Чесите

За Се | пред 11 месеци

Маестрална партија на Борко Ристовски на вчерашниот решавачки меч на Македонската ракометна репрезентација за пласман на Евроспкото првенство. „Министерот за одбрана“ за 50 минути собра 16 интервенции....

Стариот добар Борко ги уништи Чесите   еве ги сите одбрани во две минути

Стариот добар Борко ги уништи Чесите – еве ги сите одбрани во две минути!

Гол | пред 11 месеци

Борко Ристовски, кој и против Исланд беше фантастичен, вечерва против Чешка ја покажа цела своја класа и за неполни 50 минути собра 16 интервенции. Со оваа партија голманот на Барселона ја сведе Чешка...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност