Трагедија во ринг   боксер почина по нокаут

Трагедија во ринг – боксер почина по нокаут

Екипа | пред 11 месеци

Поранешниот борец во „ултимејт фајт“, 34-годишниот Тим Хаг, се пресели во професионланиот бокс и тоа на крај го плати со живот. Хаг почина неколку часа после кобниот нокаут што го доживеа во борбата со...

 ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО  Му зададе СМРТОНОСЕН НОКАУТ во рингот

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Му зададе СМРТОНОСЕН НОКАУТ во рингот

Reporter.mk | пред 11 месеци

Откако вчера беше прогласен за клинички мртов, УФЦ борецот Тим Хаге само неколку часа подоца почина. Хаге заврши во кома откако доживеа нокаут во тингот од Адам Бридвуд, на меч кој се одржа пред два дена....

Вознемирувачко  УФЦ борец почина после нокаут во ринг

Вознемирувачко: УФЦ борец почина после нокаут во ринг

Прес 24 | пред 11 месеци

Откако вчера беше прогласен за клинички мртов, УФЦ борецот Тим Хаге само неколку часа подоца почина. Хаге заврши во кома откако доживеа нокаут во тингот од Адам Бридвуд, на меч кој се одржа пред два дена....

Вознемирувачко  УФЦ борец почина после нокаут во ринг

Вознемирувачко: УФЦ борец почина после нокаут во ринг!

Таратур | пред 11 месеци

Откако вчера беше прогласен за клинички мртов, УФЦ борецот Тим Хаге само неколку часа подоца почина. Хаге заврши во кома откако доживеа нокаут во тингот од Адам Бридвуд , на меч кој се одржа пред два дена....

Вознемирувачко  УФЦ борец почина после нокаут во ринг

Вознемирувачко: УФЦ борец почина после нокаут во ринг!

Спортски | пред 11 месеци

Откако вчера беше прогласен за клинички мртов, УФЦ борецот Тим Хаге само неколку часа подоца почина. Хаге заврши во кома откако доживеа нокаут во тингот од Адам Бридвуд , на меч кој се одржа пред два дена....

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО  Почина по нокаутот во рингот

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Почина по нокаутот во рингот

Sportmedia | пред 11 месеци

Тим Хаг не ги издржа ударите во борбата против Адам Брејвуд и почина од крварење на мозокот Трагично заврши боксерскиот меч за Тим Хаг во дуелот против Адам Брејвуд. Некогашниот УФЦ борец, продолжи во...

Боксер почина по нокаут

Боксер почина по нокаут

Вечер | пред 11 месеци

Канадскиот боксер Тим Хаг почина, откако пред два дена беше нокаутиран во втората рунда од Едмонтон Адам Бреинвуд На поранешниот УФЦ борец му беше укажана лекарска помош, потоа беше пренесен во најблиската...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност