БРАВО  Новак Ѓоковиќ   Каде е зелената

БРАВО! Новак Ѓоковиќ: „Каде е зелената?“

Убавина и здравје | пред 11 месеци

Две и полгодишниот син на популарниот тенисер Новак Ѓоковиќ , Стефан , иако е се’ уште многу мал, научил да ги распознава боите. Доказ за тоа е видеоснимката во продолжение, на која гледаме како се забавуваат...

Што се случува со Новак Ѓоковиќ

Што се случува со Новак Ѓоковиќ?

За Се | пред 11 месеци

Популарниот тенисер Новак Ѓоковиќ во последно време не блеска на теренот, а како што се зборува, една од причините за тоа е што не јаде месо. И токму кога помисливме дека почнал да качува килограми, осамна...

Коски и кожа   фотографија што ги загрижи обожавателите на Ноле

Коски и кожа – фотографија што ги загрижи обожавателите на Ноле

Република | пред 11 месеци

Популарниот тенисер Новак Ѓоковиќ во последно време не блеска на теренот, а како што се зборува, една од причините за тоа е што не јаде месо. И токму кога помисливме дека почнал да качува килограми, осамна...

Фотографијата што ги загрижи обожавателите  Новак Ѓоковиќ е  коски и кожа

Фотографијата што ги загрижи обожавателите: Новак Ѓоковиќ е „коски и кожа“

Убавина и здравје | пред 11 месеци

Популарниот тенисер Новак Ѓоковиќ во последно време не беска на теренот, а како што се зброува, една од причините за тоа е што не јаде месо. И токму кога помисливме дека почнал да качува килограми, осамна...

Во пресрет на Вимболдон  Еве на кој турнир ќе се подготвува Новак Џоковиќ за гренслемот на трева

Во пресрет на Вимболдон: Еве на кој турнир ќе се подготвува Новак Џоковиќ за гренслемот на трева

Македонија Денес | пред 11 месеци

Српскиот тенисер полека но сигурно се подготвува за престојниот гренслем турнир Вимболдон, а сите од него очекуваат да ја прикаже неговата препознатлива и победничка форма. Иако во последните години, Ноле...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност