Новак Ѓоковиќ ја поддржа акцијата на Уницеф  Најважните моменти поминати со својот син кријат важна порака  фото видео

Новак Ѓоковиќ ја поддржа акцијата на Уницеф: Најважните моменти поминати со својот син кријат важна порака (фото+видео)

Македонија Денес | пред 11 месеци

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ одлучи на своите обожаватели да им ги прикаже најубавите моменти кој ги имал како татко со својот син Стефан, па така се приклучи на акцијата EarlyMomentsMatter , која ја...

Секоја чест  Погледнете како Новак Ѓоковиќ го поминува слободното време со синот

Секоја чест: Погледнете како Новак Ѓоковиќ го поминува слободното време со синот

Република | пред 11 месеци

Познато е колку Новак, и покрај сите обврски, е добар, грижчив и посветен татко. Тој сето тоа уште еднаш го докажа преку видео кое го споделина Инстаграм како го поминува времето со синот. No match compares...

Неодоливи моменти  Новак Ѓоковиќ што се прави со синчето

Неодоливи моменти: Новак Ѓоковиќ што се прави со синчето

Exclusive | пред 11 месеци

Познато е колку Новак, и покрај сите обврски, е добар, грижчив и посветен татко. Тој сето тоа уште еднаш го докажа преку видео кое го споделина Инстаграм како го поминува времето со синот. No match compares...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност