Kичевчец со нож го пробол зетот

Дневник | на 5.2017

Жител на кичевското село Горно Строгомиште со нож го пробол зетот завчера во Зајас, мислејќи дека тој е виновен оти неговата сестра завршила на лекување на интензивна нега, информираа во МВР. Случајот...

Обид за убиство врз 42 годишен жител на Кичевско

Обид за убиство врз 42-годишен жител на Кичевско

A1on | на 5.2017

Триесетгодишниот М.Д. од Горно Строгомиште, Кичевско со нож му нанел повреди на А.А. (42) од село Зајас, Кичевско по што сам се пријавил во полиција и го признал делото. Како што соопшти денеска МВР,...

Шура го нападнал со нож зетот оти мислел дека му ја разболел сестрата

Шура го нападнал со нож зетот оти мислел дека му ја разболел сестрата

Кајгана | на 5.2017

Четириесет и двегодишен жител на кичевското село Зајас бил ранет со нож од својот шура, по што со повреди во пределот на левото рамо и во левата натколеница бил пренесен во Клиничка болница Тетово. Од...

Шура го нападнал со нож зетот оти мислел дека му ја разболел сестрата

Шура го нападнал со нож зетот оти мислел дека му ја разболел сестрата

Макфакс | на 5.2017

Четириесет и двегодишен жител на кичевското село Зајас во четвртокот бил ранет со нож од својот шура, по што со повреди во пределот на левото рамо и во левата натколеница бил пренесен во Клиничка болница...

Со нож го пробол зетот

Со нож го пробол зетот

МКД | на 5.2017

Вчера во 10.05 часот во полициската станица-Тетово, од Клиничка болница Тетово било пријавено дека е донесен 42-годишниот А.А. од кичевското село Зајас, со повреди нанесени од остар предмет во пределот...

Го избодел сопругот на сестра му која била на интензивна

Го избодел сопругот на сестра му која била на интензивна

+Инфо | на 5.2017

Во Клиничката болница во Тетово вчера бил донесен А.А. (42) од село Зајас, кичевско, со повреди нанесени од остар предмет на левото рамо и во левата надколеница. Тој во полиција рекол дека повредите со...

Го бодел со нож зетот во болница

Го бодел со нож зетот во болница

Дневник | на 5.2017

Жител на кичевско Горно Строгомиште со нож го избол својот зет, односно сопруг на неговата сестра. Инцидентот се случил во тетовската болница околу 10 часот. Според информациите од полицијата, А.А. (42)...

Го прободел со нож сопругот на неговата сестра

Го прободел со нож сопругот на неговата сестра

Вест | на 5.2017

Вчера во тетовската болница со нож од од страна на братот на неговата сопруга бил поверден 42 годишниот А.А. од тетовското село Зајас. Според информациите од полицијата А.А. и М.Д. (30) во кичевско Горно...

Обид за убиство во тетовска болница

Обид за убиство во тетовска болница

Канал 5 | на 5.2017

Според информациите од полицијата двајцата се сретнале во болница каде биле  да ја посетат нивната сопруга и сестра, по што братот вознемирен од лошата здравствена состојба на сестра си почнал да го обвинува...

Обид за убиство во Тетово  го избодел зетот со нож

Обид за убиство во Тетово, го избодел зетот со нож

Бркај работа | на 5.2017

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. Според информациите од полицијата А.А. и М.Д....

Го избол зетот со нож во тетовската болница

Го избол зетот со нож во тетовската болница

Фактор | на 5.2017

А.А.(42) од селото Зајас  вчера околу 10 часот во  болницата во Тетово е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. А.А. и М.Д. (30) во кичевско Горно Строгомиште биле во болницата да ја посетат...

Почнал да го боде зетот со нож   Обид за убиство во тетовската болница

Почнал да го боде зетот со нож – Обид за убиство во тетовската болница

Reporter.mk | на 5.2017

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. А.А. и 30-годишниот М.Д. во кичевско Горно Строгомиште...

ОБИД ЗА УБИСТВО ВО ТЕТОВСКАТА БОЛНИЦА  Кичевчанец со нож го избол сопругот на неговата сестра

ОБИД ЗА УБИСТВО ВО ТЕТОВСКАТА БОЛНИЦА: Кичевчанец со нож го избол сопругот на неговата сестра

Телеграф | на 5.2017

Жител на кичевско Горно Строгомиште со нож го избол својот зет, односно сопруг на неговата сестра. Инцидентот се случил во тетовската болница околу 10 часот. Според информациите од полицијата, А.А. (42)...

Среде болница го избодел зетот со нож

Нетпрес | на 5.2017

Четириесет и двегодишниот А.А. од селото Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга, во инцидент кој се случил во четвртокот претпладнето околу 10 часот во тетовската болница, информираше...

Обид за убиство во Тетово  го избодел зетот со нож

Обид за убиство во Тетово, го избодел зетот со нож

Курир | на 5.2017

Според информациите од полицијата А.А. и М.Д. (30) во кичевско Горно Строгомиште биле во болницата да ја посетат нивната сопруга и сестра, по што братот вознемирен од лошата здравствена состојба на сестра...

Обид за убиство во тетовската болница

Обид за убиство во тетовската болница

Прес 24 | на 5.2017

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. А.А. и 30-годишниот М.Д. во кичевско Горно Строгомиште...

ЦЕЛИОТ ВО КРВ ДОНЕСЕН А А  ВО КЛИНИЧКАТА БОЛНИЦА   Детали за крвавиот инцидент

ЦЕЛИОТ ВО КРВ ДОНЕСЕН А.А. ВО КЛИНИЧКАТА БОЛНИЦА - Детали за крвавиот инцидент!

Sky | на 5.2017

На 18.05.2017 година во 10.05 часот во ПС Тетово, од Клиничка болница Тетово било пријавено дека е донесен А.А. (42) од с.Зајас, кичевско, со повреди нанесени од остар предмет во пределот на левото рамо...

Хорор во Тетово  Се обидел да го убие зетот

Хорор во Тетово! Се обидел да го убие зетот

Пулс 24 | на 5.2017

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. Според информациите од полицијата А.А. и М.Д....

Обид за убиство во Тетово  го избодел зетот со нож

Обид за убиство во Тетово, го избодел зетот со нож

Exclusive | на 5.2017

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. Според информациите од полицијата А.А. и М.Д....

Обид за убиство во Тетово  го избодел зетот со нож

Обид за убиство во Тетово, го избодел зетот со нож

Сител | на 5.2017

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница. Според информациите од полицијата А.А. и М.Д....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност