Без струја во недела дел од Карпош а во понеделник Сарај и Зелениково

Без струја во недела дел од Карпош, а во понеделник Сарај и Зелениково

Слободна Македонија | на 5.2017

Без струја во недела (21 мај) од 11:30 до 13:30 часот ќе останат дел од корисниците од ул.„Скупи“ лоцирани помеѓу објектите на „Систина“ и мебел „Ацевски“ во општина Карпош, информира РЦУК Скопје. Во понеделник...

Без струја во недела дел од Карпош а во понеделник Сарај и Зелениково

Без струја во недела дел од Карпош, а во понеделник Сарај и Зелениково

Скопје Инфо | на 5.2017

Без струја во недела (21 мај) од 11:30 до 13:30 часот ќе останат дел од корисниците од ул.„Скупи“ лоцирани помеѓу објектите на „Систина“ и мебел „Ацевски“ во општина Карпош, информира РЦУК Скопје. Во понеделник...

Без струја во недела дел од Карпош а во понеделник Сарај и Зелениково

Без струја во недела дел од Карпош, а во понеделник Сарај и Зелениково

A1on | на 5.2017

Без струја во недела (21 мај) од 11:30 до 13:30 часот ќе останат дел од корисниците од ул.„Скупи“ лоцирани помеѓу објектите на „Систина“ и мебел „Ацевски“ во општина Карпош, информира РЦУК Скопје. Во понеделник...

Без струја во недела дел од Карпош а во понеделник Сарај и Зелениково

Без струја во недела дел од Карпош, а во понеделник Сарај и Зелениково

Курир | на 5.2017

Во понеделник (22 мај) без електрична енергија во периодот од 9:00 до 11:00 часот ќе останат корисниците од ул. „Сарај“ во општина Сарај, од 10:00 до 12:00 часот дел од корисниците од село Зелениково,...

Повеќе населби во Скопје утре без струја

Повеќе населби во Скопје утре без струја

Sky | на 5.2017

Делови од населбите Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај утре ќе бидат без струја. Од 9 до 11 часот и 30 минути без струја ќе бидат дел од корисниците од ул. „Саса”, ул. „Јабланица”, бул. „Борис Трајковски”,...

Карпош Кисела Вода и Сарај утре без струја

Карпош, Кисела Вода и Сарај утре без струја

SkopjeID | на 5.2017

Без струја утре од 09 до 11:30 часот ќе останат корисниците од дел од улиците Саса, Јабланица, булевар Борис Трајковски како и дел од улицата 1440 во општина Кисела Вода. Од 09 до 12 часот струја ќе нема...

Два часа без струја објектите во рекреативниот центар Езеро Треска

Два часа без струја објектите во рекреативниот центар Езеро Треска

+Инфо | на 5.2017

Без струја утре од 09 до 11:30 часот ќе останат корисниците од дел од улиците Саса, Јабланица, булевар Борис Трајковски како и дел од улицата 1440 во општина Кисела Вода. Од 09 до 12 часот струја ќе нема...

Повеќе населби во Скопје утре без струја

Повеќе населби во Скопје утре без струја

Актуелно24 | на 5.2017

Делови од населбите Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај утре ќе бидат без струја. Од 9 до 11 часот и 30 минути без струја ќе бидат дел од корисниците од ул. „Саса”, ул. „Јабланица”, бул. „Борис Трајковски”,...

Повеќе населби во Скопје утре без струја

Повеќе населби во Скопје утре без струја

Кајгана | на 5.2017

Делови од населбите Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај утре ќе бидат без струја. Од 9 до 11 часот и 30 минути без струја ќе бидат дел од корисниците од ул. „Саса”, ул. „Јабланица”, бул. „Борис Трајковски”,...

Неколку населби утре без струја

Неколку населби утре без струја

Вест | на 5.2017

Без струја утре ќе бидат дел од корисниците од општините Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај, информира РЦУК Скопје. Од 9:00 до 11:30 часот, без струја ќе бидат дел од корисниците од ул. „Саса“, ул. „Јабланица“,...

Без струја утре делови од Кисела Вода Центар Карпош и Сарај

Без струја утре делови од Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај

Курир | на 5.2017

Од 9:00 до 11:30 часот, без струја ќе бидат дел од корисниците од ул. „Саса“, ул. „Јабланица“, бул. „Борис Трајковски“, како и дел од ул. „1440“ во општина Кисела Вода. Во периодот од 9:00 до 12:00 часот...

Без струја утре делови од Кисела Вода Центар Карпош и Сарај

Без струја утре делови од Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај

ТВ Нова | на 5.2017

Без струја утре ќе бидат дел од корисниците од општините Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај, информира РЦУК Скопје. Од 9:00 до 11:30 часот, без струја ќе бидат дел од корисниците од ул. „Саса“, ул. „Јабланица“,...

Без струја утре делови од Кисела Вода Центар Карпош и Сарај

Без струја утре делови од Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај

Денешен | на 5.2017

Без струја утре ќе бидат дел од корисниците од општините Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај, информира РЦУК Скопје. Од 9:00 до 11:30 часот, без струја ќе бидат дел од корисниците од ул. „Саса“, ул. „Јабланица“,...

Делови од Кисела Вода Центар Карпош и Сарај утре без струја

Делови од Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај утре без струја

Денар | на 5.2017

Делови од населбите Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај утре ќе бидат без струја. Од 9 до 11 часот и 30 минути без струја ќе бидат дел од корисниците од ул. „Саса”, ул. „Јабланица”, бул. „Борис Трајковски”,...

Неколку делови од Скопје утре без струја

Неколку делови од Скопје утре без струја

Скопје Инфо | на 5.2017

„ЕВН Македонија“ АД информира дека утре без електрична енергија ќе останат неколку делови од Скопје. Од „ ЕВН Македонија“ АД е добиено известување дека на ден 19.05.2017 година (петок) без електрична енергија...

Без струја утре делови Скопје Проверете дали вашата населба е меѓу нив

Без струја утре делови Скопје: Проверете дали вашата населба е меѓу нив…

Република | на 5.2017

Од 9:00 до 11:30 часот, без струја ќе бидат дел од корисниците од ул. „Саса“, ул. „Јабланица“, бул. „Борис Трајковски“, како и дел од ул. „1440“ во општина Кисела Вода. Во периодот од 9:00 до 12:00 часот...

Централното градско подрачје и периферијата утре без струја

Централното градско подрачје и периферијата утре без струја

Кумановски муабети | на 5.2017

Во период од 07:00 до 09:00 часот во текот на утрешниот ден без електрична енергија ќе остане централното градско подрачје на Куманово и околните населби, како и целата околина на Старо Нагоричане, индустрискиот...

Дел од повеќе населби утре без струја

Дел од повеќе населби утре без струја

Вечер | на 5.2017

Без струја ќе бидат дел од корисниците од општините Кисела Вода, Центар, Карпош и Сарај Од 9 до 11:30 часот, без струја ќе бидат дел од корисниците од ул. „Саса", ул. „Јабланица", бул. „Борис Трајковски",...

Два часа без струја објектите во рекреативниот центар Езеро Треска

Два часа без струја објектите во рекреативниот центар Езеро Треска

Слободна Македонија | на 5.2017

Без струја утре од 09 до 11:30 часот ќе останат корисниците од дел од улиците Саса, Јабланица, булевар Борис Трајковски како и дел од улицата 1440 во општина Кисела Вода. Од 09 до 12 часот струја ќе нема...

Без електрична енергија денеска две улици во Куманово

Без електрична енергија денеска две улици во Куманово

Кумановски муабети | на 5.2017

Во период од 08:30 до 15:00 часот без електрична енергија ќе останат корисниците од улицата „Карл Маркс“, додека во период од 09:30 до 13:00 часот прекини ќе има дел од улицата „Доктор Рибар“, информираат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност