Немилосрдни Французи  Филм прекинат среде премиера на Кански фестивал

Немилосрдни Французи: Филм прекинат среде премиера на Кански фестивал

Република | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Филмот кој на Канскиот филмски фестивал беше прекинат после 5 минути прикажување   дознајте зошто

Филмот кој на Канскиот филмски фестивал беше прекинат после 5 минути прикажување – дознајте зошто

Таратур | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Прекината премиера на Канскиот филмски фестивал

Прекината премиера на Канскиот филмски фестивал

Кајгана | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја” на Канскиот филмски фестивал беше прекината само пет минути по почетокот поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше израз...

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

+Инфо | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Прекината премиера на Канскиот филмски фестивал

Прекината премиера на Канскиот филмски фестивал

Макфакс | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја” на Канскиот филмски фестивал беше прекината само пет минути по почетокот поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше израз...

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Локално | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Прекинат филм на Канскиот фестивал поради негодување на публиката

Прекинат филм на Канскиот фестивал поради негодување на публиката

Вест | на 5.2017

Ваквата реакција на публиката претставуваше израз на револт и знак на протест затоа што продуцентот на филмот, компанијата „Нетфликс“, одби да го прикажува остварувањето низ кино салите во Франција. Публиката...

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

A1on | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Прекинат филм на Канскиот фестивал

Прекинат филм на Канскиот фестивал

Дневник | на 5.2017

Премиерата на филмот "Окја" на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

ХАОС НА КАНСКИОТ ФЕСТИВАЛ   Прекината премиера откако

ХАОС НА КАНСКИОТ ФЕСТИВАЛ - Прекината премиера откако...

Sky | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја” на Канскиот филмски фестивал беше прекината само пет минути по почетокот поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше израз...

Скандал во Кан: Публиката прекина проекција на филм

Нетпрес | на 5.2017

Премиерната проекција на филмот „Окја“ на Канскиот филмски фестивал била прекината пет минути откако почнала. До тоа дошло поради извици на негодување од публиката, бидејќи американската компанија „Нетфликс“...

Скандал во Кан  Публиката прекина проекција на филм

Скандал во Кан: Публиката прекина проекција на филм

Курир | на 5.2017

До тоа дошло поради извици на негодување од публиката, бидејќи американската компанија „Нетфликс“ одбила да го прикажува филмот во француските кина. Без објаснување, набрзо откако е прекината проекцијата,...

Публиката запре премиера на Канскиот фестивал

Публиката запре премиера на Канскиот фестивал!

Вечер | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја" на Канскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокот, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Публиката во Кан го исвирка филмот  Окја   кој по пет минути прикажување беше прекинат

Публиката во Кан го исвирка филмот „Окја“, кој по пет минути прикажување беше прекинат

еМАГАЗИН | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Поради негодување на публиката прекинат филм на Канскиот фестивал

Сител | на 5.2017

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. Ваквата реакција на публиката претставуваше...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност