Откриена големата мистерија за чудовиштето во Индонезија

Откриена големата мистерија за чудовиштето во Индонезија

За Се | на 5.2017

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Откриена мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Откриена мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Република | на 5.2017

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

  Научниците ја открија мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

: Научниците ја открија мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Локално | на 5.2017

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија

Откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија

Дневник | на 5.2017

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на "мистериозното морско суштество" што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Откриена мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Откриена мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Слободна Македонија | на 5.2017

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Решена мистеријата со морското чудовиште во Индонезија

Решена мистеријата со морското чудовиште во Индонезија

Таратур | на 5.2017

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Научниците ја открија мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

Научниците ја открија мистеријата за насуканото морско суштество во Индонезија

A1on | на 5.2017

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Најверојатно откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија   Видео

Најверојатно откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија | Видео

Кукурику | на 5.2017

Научниците најверојатно конечно ја решија мистеријата околу распаднатиот труп на „мистериозното морско суштество“ што минатата недела се насука на индонезискиот брег и предизвика интерес на локалните жители,...

Најверојатно откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија

Најверојатно откриена мистеријата за насукано морско суштество во Индонезија

Прес 24 | на 5.2017

На една од магичните индонезиски плажи, локалните жители забележале глетка како од хорор филм. Труп на починато морско чудовиште долго дури 15 метри, испливало на површината на морето. Локалниот жител...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност