ВИСТИНСКА СЕКС БОМБА  Иако се породи пред 2 месеци Ирина Шајк изгледа навистина неверојатно

ВИСТИНСКА СЕКС БОМБА - Иако се породи пред 2 месеци, Ирина Шајк изгледа навистина неверојатно

За Се | на 4.2017

Изненадувачки е како тоа славниот топ-модел изгледа толку добро кратко по породувањето. Една од најубавите манекенки на светот Ирина Шајк пред месец дена се породи и на свет ја донесе малата Леа де Сена....

Контроверзни фотографии од Ирина Шајк Посекси и поеротски по породувањето отколку претходно

Контроверзни фотографии од Ирина Шајк: Посекси и поеротски по породувањето отколку претходно

Exclusive | на 4.2017

Се поголем е бројот на мајки кои по породувањето брзо ја враќаат линијата и тежината како пред бременоста, но Ирина направи бум на  Инстаграм со фотографиите во бикини. Имено, маникенката пред месец дена...

Неполн месец по раѓањето на бебето Ирина Шајк изгледа вака

Неполн месец по раѓањето на бебето, Ирина Шајк изгледа вака

Exclusive | на 4.2017

Неполн месец помина од раѓањето на Леа Ди Шајн која Ирина ја доби со својот вереник Бредли Купер. Ирина веќе изгледа фантастично! Ниту Ирина ниту Бредли не потврдуваа дека очекуваат ќерка, но во февруари...

Неполн месец по раѓањето на бебето Ирина Шајк изгледа вака

Неполн месец по раѓањето на бебето, Ирина Шајк изгледа вака

Курир | на 4.2017

Неполн месец помина од раѓањето на Леа Ди Шајн која Ирина ја доби со својот вереник Бредли Купер. Ирина веќе изгледа фантастично! Ниту Ирина ниту Бредли не потврдуваа дека очекуваат ќерка, но во февруари...

Ирина шејк во завидна форма после породувањето

Ирина шејк во завидна форма после породувањето

Локално | на 4.2017

Супермоделот Ирина Шајк објави своја слика на Instagram само три недели откако се породи, на која се гледа дека е во одлична форма. Фотографијата брзо доби над 45 илјади лајкови, а на страницата на социјалната...

Ирина Шајк ја објави првата фотографија во бикини после породувањето и изгледа фантастично

Ирина Шајк ја објави првата фотографија во бикини после породувањето и изгледа фантастично!

Канал 5 | на 4.2017

Јавноста сепак повеќе ја изненади нејзината последна објава. Манекенката на фотографијата позираше во бикини, а кога ќе ја видите нејзината фигура нема да верувате дека се породила пред помалку од еден...

Само што се породи и се соблече гола Погледнете како изгледа славната убавица

Само што се породи и се соблече гола: Погледнете како изгледа славната убавица

Боза | на 4.2017

Руската убавица Ирина Шајк на Инстаграм покажала дека по помалку од еден месец по породувањето успеала да ја врати убавата фигура. “Пред заоѓањето на сонцето. Моментална ситуација”, напишала таа покрај...

Совршена форма само еден месец по породувањето

Совршена форма само еден месец по породувањето

Утрински | на 4.2017

Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк пред еден месец стана мајка на девојче, на кое таа и нејзиниот свршеник, холивудскиот актер Бредли Купер, и' дале многу необично име - Леа де Сена Купер Шајк. Како...

КАКО Е МОЖНО Ирина Шајк се породи пред месец а изгледа како права бомба

КАКО Е МОЖНО: Ирина Шајк се породи пред месец, а изгледа како права „бомба“

Телеграф | на 4.2017

Една од најубавите манекенки на светот Ирина Шајк пред месец дена се породи и на свет ја донесе малата Леа де Сена. Таа е првото дете на Ирина и згодниот Бредли Купер. Изнандувачки е како тоа славниот...

Само што се породи и се соблече гола Погледнете како изгледа славната убавица

Само што се породи и се соблече гола: Погледнете како изгледа славната убавица

Бркај работа | на 4.2017

Руската убавица Ирина Шајк на Инстаграм покажала дека по помалку од еден месец по породувањето успеала да ја врати убавата фигура. "Пред заоѓањето на сонцето. Моментална ситуација", напишала таа покрај...

Ирина Шајк го покажа своето тело по породувањето

Ирина Шајк го покажа своето тело по породувањето

За забава | на 4.2017

Ирина Шајк пред неколку недели стана мајка на девојче, а денес го покажа своето неверојатно тело. 31 годишната манекенка на инстаграм сподели фотографија како лежи на душек во базен облечена во црн костим...

Неполн месец по раѓањето на бебето Ирина Шајк изгледа вака

Неполн месец по раѓањето на бебето, Ирина Шајк изгледа вака!

Канал 5 | на 4.2017

Неполн месец помина од раѓањето на Леа Ди Шајн која Ирина ја доби со својот вереник Бредли Купер. Ирина веќе изгледа фантастично! Ниту Ирина ниту Бредли не потврдуваа дека очекуваат ќерка, но во февруари...

НЕВОЗМОЖНО Погледнете како изгледа Ирина Шајк еден месец по породувањето

НЕВОЗМОЖНО: Погледнете како изгледа Ирина Шајк еден месец по породувањето

Популарно | на 4.2017

Новопечената мајка за час се врати во форма! Ирина Шајк и Бредли Купер станаа родители по првпат пред месец дена, кога на свет дојде нивната ќеркичка Леа Де Сеин. И тоа е сѐ што во моментов јавноста знае...

Кога роди кога се доведе во форма

Кога роди, кога се доведе во форма?!

Идивиди | на 4.2017

Руската манекенка, Ирина Шајк, се породи само пред неколку недели, а веќе изгледа како никогаш да не родила. Фотографирана во февруари Барем ако судиме по фотографијата која што ја објави на својот Instagram...

Ирина Шајк сподели фотографија на која позира по

Ирина Шајк сподели фотографија на која позира по ...

Фемина | на 4.2017

Ирина Шајк се врати во врвна форма само еден месец по породувањето. Убавата Русинка сподели фотографија на која позира по црни бикини легната на душек во форма на уста. Атрактивната манекенка ја роди својата...

Ирина Шајк 3 недели по породувањето Во црни бикини во базен

Ирина Шајк 3 недели по породувањето: Во црни бикини, во базен

Црно бело | на 4.2017

Ирина Шајк во тајност се породила 2 недели пред велигденските празници, односно на почетокот на месец април. Се дозна дека заедно со Бредли Купер, го одбрале името Леа де Сена за нивната ќеркичка, иако...

3 недели по породувањето Ирина Шајк секси во бикини

3 недели по породувањето: Ирина Шајк секси во бикини!

Хит Портал | на 4.2017

Ирина Шајк пред две недели стана мајка и на свет донесе прекрасно девојче.Таа и Бредли Купер го одбраа името Леа де Сена, иако сеуште во тајност кријат кога точно беше родено нивното прво дете. Но, она...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност