Тренд аларм  Црвена комбинација за денови полни љубов

Тренд аларм: Црвена комбинација за денови полни љубов

Fashionel | на 4.2017

Со оглед на тоа што се чини дека наместо топли, нѝ доаѓаат студени денови, не би било погрешно да си набавите уште по некое парче соодветно за ваквите температури. За оваа меѓу - сезона ние ви предлагаме...

Комбинации што може да ги носиме од утро до вечер

Комбинации што може да ги носиме од утро до вечер

Fashionel | на 4.2017

Многу често сите се наоѓаме во ситуација кога после работа директно треба да продолжиме на кафе се другарките, на коктел забава или на роденден кај пријатели. Тоа подразбира дека немаме време да се вратиме...

7 парчиња облека со кои вашиот задник ќе изгледа совршено

7 парчиња облека со кои вашиот задник ќе изгледа совршено

Македонија Денес | на 4.2017

Ако сакате да го нагласите долниот дел од телото, а притоа да не изгледате вулгарно, имаме прекрасно решение! Што да облечете а притоа да изгледате модерно, атрактивно, урбано? Ние имаме одговори! Кога...

Петок во црно   бела стилска комбинација

Петок во црно – бела стилска комбинација

Fashionel | на 4.2017

Конечно петок! Иако оваа недела беше пократка, сепак не може, а да не му се радуваме на последниот работен ден. И ова утро се разбудивме со пониски температури, па тоа значи дека повторно се враќаме на...

Стилски деловен изглед   панталони со висок струк во различни комбинации

Стилски деловен изглед – панталони со висок струк во различни комбинации

Fashionel | на 4.2017

Едно од оние тренди парчиња кое совршено си го најде местото во деловниот стил, се панталоните со висок струк. Оваа пролет тенденцијата на ултра шик и модерни панталони со висок струк добива уште поголеми...

Четврток во нежна сива комбинација

Четврток во нежна сива комбинација

Fashionel | на 4.2017

Претпоследниот ден од скратената работна недела поминете го во модерна комбинација и малку потопли парчиња со оглед на пониските температури кои и денеска нѐ пречекаа. Носиме фармерки во светла нијанса...

Тренд аларм  Оваа пролет носиме целосно бели комбинации

Тренд аларм: Оваа пролет носиме целосно бели комбинации

Fashionel | на 4.2017

Иако деновиве се чини дека ќе уживаме во малку пониски температури, тоа не значи дека треба да се збогуваме со лесните пролетни парчиња. Ние оваа сезона ги обожаваме еднобојните комбинации, особено оние...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност