Малата Сенија загина на булеварот Цветан Димов   пешаците во Чаир мора да ги променат навиките

Малата Сенија загина на булеварот Цветан Димов – пешаците во Чаир мора да ги променат навиките

Скопје Инфо | на 4.2017

Голема трагедија вчера го потресе Скопје откако малата Сенија загина во сообраќајна несреќа. Семејството Љуфиу ја испрати својата ќерка во нејзиниот вечен дом, а четигодишното девојче е последната жртва...

По смртта на четригодишното девојче   децата во Чаир треба да се прилагодат на условите

По смртта на четригодишното девојче – децата во Чаир треба да се прилагодат на условите

Прес 24 | на 4.2017

Голема трагедија го потресе вчера Скопје откако загина малата Сенија во сообраќајна несреќа. Семејството Љуфиу ја испрати малата Сенија во нејзиниот вечен дом. Четигодишното девојче е последната жртва...

Малата Сенија   Последната жртва на сообраќајниот хаос на булеварот Цветан Димов во Чаир

Малата Сенија – Последната жртва на сообраќајниот хаос на булеварот Цветан Димов во Чаир

Reporter.mk | на 4.2017

Семејството Љуфиу ја испрати малата Сенија, засекогаш. Таа е последната  жртва на сообраќајниот хаос на булеварот Цветан Димов во Чаир.  24 часа по фаталната несреќа, жителите од околината се чини не ги...

Малата Сенија загина на булеварот Цветан Димов   пешаците во Чаир мора да ги променат навиките

Малата Сенија загина на булеварот Цветан Димов – пешаците во Чаир мора да ги променат навиките

Република | на 4.2017

Голема трагедија вчера го потресе Скопје откако малата Сенија загина во сообраќајна несреќа. Семејството Љуфиу ја испрати својата ќерка во нејзиниот вечен дом, а четигодишното девојче е последната жртва...

Сообраќаен хаос во Чаир   Општината ја префрла вината на несовесните возачи  МВР молчи

Сообраќаен хаос во Чаир – Општината ја префрла вината на несовесните возачи, МВР молчи!

ТВ 21 | на 4.2017

Проблемите во сообраќајот на главната улица во населбата Чаир, булеварот Цветан Димов продолжува, додека од општината велат дека изготвиле нов проект за справување со хаосот, поради кој пред два дена животот...

По смртта на малата Сенија   Децата во Чаир  треба да се прилагодат на условите

По смртта на малата Сенија – Децата во Чаир треба да се прилагодат на условите

ТВ 21 | на 4.2017

Семејството Љуфиу ја испрати малата Сенија, засекогаш. Таа е последната  жртва на сообраќајниот хаос на булеварот Цветан Димов во Чаир.  24 часа по фаталната несреќа, жителите од околината се чини не ги...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност