7 најпопуларни комбинации на Инстаграм за оваа недела

7 најпопуларни комбинации на Инстаграм за оваа недела

Македонија Денес | на 4.2017

Ако ви е потребна инспирација, доволно е само да бидете дел од социјалната мрежа Инстаграм и да почнете да ги следите некои од многубројните модни блогерки. Водени од тоа, ние ви пренесуваме седум најпопуларни...

20 модерни комбинации за студените априлски денови галерија

20 модерни комбинации за студените априлски денови(галерија)

Македонија Денес | на 4.2017

Веројатно еден од најмолчаливите пролетни месеци, април, не престанува да не изненадува: сонце, дожд, снег…Сепак тоа не значи дека не можете да изгледате модерно и привлечно, дури и кога температурите...

Шик модни комбинации комбинации за овој април

Шик модни комбинации комбинации за овој април

Попара | на 4.2017

Топло-ладниот временски микс во април бара и моден микс кој лесно се прилагодува на температурата, што значи умешно комбинирање на облеката и обувките за овој транцизионен период. Понекогаш со голи рамена,...

Среда во шик дождовна комбинација

Среда во шик дождовна комбинација

Fashionel | на 4.2017

Иако утрово се разбудивме со дожд во градот, тоа не значи дека треба да го заборавиме најсреќниот ден од неделата. Во духот на времето, денеска носиме претежно темни нијанси со акцент на карираната кошула...

Модна инспирација  Најдобрите комбинации на Бела Хадид

Модна инспирација: Најдобрите комбинации на Бела Хадид

Црно бело | на 4.2017

Бела Хадид полека, но сигурно, станува еден од најпрепознатливите и најпопуларните модели во модната индустрија. Па, со тоа, таа сè почесто претставува пример за копирање на облеката и комбинациите не...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност