ГАЛЕРИЈА  Вака изгледа најубавата венчаница во светот   собра 200 000 лајкови

ГАЛЕРИЈА: Вака изгледа најубавата венчаница во светот - собра 200.000 лајкови

Прес 24 | на 4.2017

Венчаница на индонезискиот дизајнер Иван Гунавана инспирирана од фустанот на Пепелашка, е венчаница со најмногу лајкови на социјалните мрежи, вкупно 200.000 досега. Оваа венчаница ја носела жена од Индонезија...

Погледнете ја најпопуларната венчаница на Инстаграм

Погледнете ја најпопуларната венчаница на Инстаграм

Fashionel | на 4.2017

За она што е најтрендовско и популарно најчесто се информираме од социјалните мрежи. Кога се конкретно венчаниците во прашање, минатата година сите зборуваа за најпопуларната на Пинтерест. Сега пак, ќе...

Венчаницата што доби најмногу лајкови на Instagram

Венчаницата што доби најмногу лајкови на Instagram

Интересно | на 4.2017

Венчаницата на Интан влезе во историјата како фустан што добил најмногу лајкови на Instagram. Венчаницата на индонезискиот дизајнер Иван Хунавана бил инспирирација од фустанот на Пепелашка за балот. Венчаницата...

Најпопуларниот невестински фустан на Инстаграм

Најпопуларниот невестински фустан на Инстаграм

Црно бело | на 4.2017

Индонезиска невеста со бајковитиот фустан кој го носела на својата свадба, на Инстаграм ги полуде сите вљубеници во модата. Моментално нејзиниот фустан важи за еден од најспектакуларните во историјата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност