За прв пат во Македонија активиран дрон за испорака на Samsung Galaxy S8

За прв пат во Македонија активиран дрон за испорака на Samsung Galaxy S8

Фактор | на 4.2017

Дроновите се новата атракција во светот на технологијата откако голем број на модели станаа лесно достапни во секаков вид на примени. Со дроновите секогаш има голема забава, камерите кои се монтирани на...

Откриени тајните пратки доставувани со дронови

Откриени тајните пратки доставувани со дронови!

Кајгана | на 4.2017

Од неофицијални извори дознаваме дека некои компании не сакаат испораките што ги имаат до своите корисници да ги доставуваат само на праговите на нивните домови, туку отидоа и чекор подалеку, па организираат...

Откриени тајните пратки доставувани со дронови во Скопје

Откриени тајните пратки доставувани со дронови во Скопје!

Точка | на 4.2017

Од неофицијални извори дознаваме дека некои компании не сакаат испораките што ги имаат до своите корисници да ги доставуваат само на праговите на нивните домови, туку отидоа и чекор подалеку, па организираат...

Изненадување Над Скопје летаа дронови кои го доставуваа новиот Samsung S8

Изненадување! Над Скопје летаа дронови кои го доставуваа новиот Samsung S8

Црно бело | на 4.2017

Од неофицијални извори дознаваме дека некои компании не сакаат испораките што ги имаат до своите корисници да ги доставуваат само на праговите на нивните домови, туку отидоа и чекор подалеку, па организираат...

Новите Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus паметни телефони и во Македонија

Новите Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus паметни телефони и во Македонија!

GSM | на 4.2017

По светската премиера, Samsung Electronics Co. Ltd. ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Galaxy S8 и Galaxy S8+ и на Македонскиот пазар.. На настанот кој се одржа денес во ресторанот „Воденица“,...

Galaxy S8 и S8 Plus 10 трикови за подолготрајна батерија

Galaxy S8 и S8 Plus: 10 трикови за подолготрајна батерија!

GSM | на 4.2017

Интересен тренд со кој, за жал, доаѓаат повеќето нови уреди, е одлични спецификации во секој поглед, освен кај батеријата, која многу потешко се подобрува.... Спрема други популарни телефони, Galaxy S8...

Samsung ќе го лансира новиот S8 модел на телефон со  џиновска кампања

Samsung ќе го лансира новиот S8 модел на телефон со ‘’џиновска кампања’’

Marketing365 | на 4.2017

За новиот S8 модел- телефон кој треба да го замени Note 7 моделот —брендот се подготвува со најголемото лансирање во историјата на Велика Британија со најголемиот смартфон на светот. Извор: AdWeek Samsung...

Лажна тревога за црвениот екран на Samsung Galaxy S8

Лажна тревога за црвениот екран на Samsung Galaxy S8

Телефони | на 4.2017

“ Galaxy S8 Red Screen” е најпребаруваниот поим во последните два дена, откако беше објавена тревога со црвен екран во Јужна Кореја. Имено, корисниците мислеле дека екранот на телефонот има фабричка грешка,...

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефонии во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефонии во Македонија

Бизнис вести | на 4.2017

По светската премиера, Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co. Ltd.) ги претстави своите најнови паметни телефони,уредите Галакси С8 (Galaxy S8) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

„Самсунг галакси С8“ и на македонскиот пазар

Дневник | на 4.2017

По светската премиера „Самсунг електроникс“ ги претстави своите најнови паметни телефони „галакси С8“ и „галакси С8+“ на македонскиот пазар. Официјалната продажба во Македонија почнува на 28 април, а сите...

ГАЛАКСИ С8 И ГАЛАКСИ С8  Екран без рамки за бескрајно уживање

ГАЛАКСИ С8 И ГАЛАКСИ С8+ - Екран без рамки за бескрајно уживање

Вест | на 4.2017

Од 28 април во Македонија почнува продажбата на најнови паметни телефони на Самсунг Електроникс - Галакси С8 и Галакси С8+. Фото: Б. Грданоски Новите уреди се карактеризираат со бескраен екран и компактен...

ПРИСТИГНА И ВО МАКЕДОНИЈА Новиот самсунг галакси С8 ќе чини над 800 евра ФОТО ВИДЕО

ПРИСТИГНА И ВО МАКЕДОНИЈА: Новиот „самсунг галакси С8“ ќе чини над 800 евра (ФОТО/ВИДЕО)

Телеграф | на 4.2017

По цена од 49.499 денари ќе биде достапен новиот модел на мобилниот телефон „самсунг галакси С8“, кој од 28 овој месец ќе биде пуштен во продажба и во Македонија . Неговата надградена верзија, С8+, пак,...

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

Точка | на 4.2017

По светската премиера, Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co. Ltd.) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Галакси С8 (Galaxy S8) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

Marketing365 | на 4.2017

По светската премиера, Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co. Ltd. ) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Галакси С8 ( Galaxy S8 ) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

Marketing365 | на 4.2017

По светската премиера, Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co. Ltd. ) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Галакси С8 ( Galaxy S8 ) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

Новите самсунг галакси С8 и галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите самсунг галакси С8 и галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

МКД | на 4.2017

По светската премиера, Самсунг електроникс (Samsung Electronics Co. Ltd.) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите галакси С8 (Galaxy S8) и галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

Samsung Galaxy S8 и S8 во Македонија од 28 април

Samsung Galaxy S8 и S8+ во Македонија од 28.април

IT.mk | на 4.2017

На настан оддржан во ресторанот Воденица во Скопје, пред претставници на медиуми и деловни партнери, Samsung Македонија ги најави новите модели Samsung Galaxy S8 и Samsung Galaxy S8+ . „ Со најновите модели...

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

Фактор | на 4.2017

По светската премиера, Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co. Ltd. ) ги претстави своите најнови паметни телефони,уредите Галакси С8 ( Galaxy S8 ) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) ина Македонскиот пазар....

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8 паметни телефони и во Македонија

Новите Самсунг Галакси С8 и Галакси С8+ паметни телефони и во Македонија

+Инфо | на 4.2017

По светската премиера, Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co. Ltd.) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Галакси С8 (Galaxy S8) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) денеска беше претставен...

Официјално претставување на Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus во Македонија

Официјално претставување на Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus во Македонија

Телефони | на 4.2017

По светската премиера, Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co. Ltd. ) ги претстави своите најнови паметни телефони, уредите Галакси С8 ( Galaxy S8 ) и Галакси С8+ (Galaxy S8+) и на Македонскиот пазар....

Новите Samsung Galaxy S8 и S8 паметни телефони и во Македонија

Новите Samsung Galaxy S8 и S8+ паметни телефони и во Македонија

Smartportal | на 4.2017

Galaxy S8 серија – нов начин за интеракција на корисниците со своите уреди Скопје, 20. Април, 2017 – По светската премиера, Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co. Ltd. ) ги претстави своите најнови...

Споредба меѓу Samsung Galaxy S и Galaxy S8

Споредба меѓу Samsung Galaxy S и Galaxy S8

KARIERA.mk | на 4.2017

Samsung ги презентираше Galaxy S8 и S8+ на 21 април, а од денот на претставувањето на првиот модел од S серијата поминаа 7 години. Затоа на YouTube каналот “ EverythingApplePro ” е извршена споредба на...

Споредба меѓу Samsung Galaxy S и Galaxy S8

Споредба меѓу Samsung Galaxy S и Galaxy S8

Телефони | на 4.2017

Samsung ги презентираше Galaxy S8 и S8+ на 21 април, а од денот на претставувањето на првиот модел од S серијата поминаа 7 години. Затоа на YouTube каналот “ EverythingApplePro ” е извршена споредба на...

7г подоцна Како изгледа Samsung Galaxy S

7г. подоцна: Како изгледа Samsung Galaxy S?!

Интересно | на 4.2017

Првиот Galaxy S телефон е претставен пред 7 години на јавноста, а оттогаш работите се коренито променети. Денес го имаме S8 моделот, кој е научна фантастика за тогашниот модел со пластичен дизајн и сиромашен...

Samsung го подготвува и Galaxy S8 Active

Samsung го подготвува и Galaxy S8 Active

Телефони | на 4.2017

Samsung кој неодамна го лансираше водоотпорниот Galaxy S8 подготвува уште посилна и поцврста Active верзија со понапредни стандарди на заштита. За таа цел откриен е нов модел на Galaxy S8 Active со кодно...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност