Стравична сообраќајка на Партизанска Поминал на црвено и се забил во друг автомобил

Стравична сообраќајка на Партизанска: Поминал на црвено и се забил во друг автомобил

Таратур | на 4.2017

Стравична сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф, возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

Страшна сообраќајка на Партизанска Брзал во болница  се забил во возило

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница - се забил во возило

Прес 24 | на 4.2017

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф, возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

Страшна сообраќајка на Партизанска Брзал во болница поминал на црвено па се забил во возило

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница, поминал на црвено па се забил во возило

Прес 24 | на 4.2017

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф , возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

Страшна сообраќајка на Партизанска Брзал во болница поминал на црвено па се забил во возило

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница, поминал на црвено па се забил во возило

Reporter.mk | на 4.2017

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф , возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило. Се...

ПОМИНАЛ НА ЦРВЕНО БРЗАЛ ВО БОЛНИЦА Здробени две возила кај поликлиниката Букурешт  еден повреден

ПОМИНАЛ НА ЦРВЕНО, БРЗАЛ ВО БОЛНИЦА: Здробени две возила кај поликлиниката „Букурешт“, еден повреден

Телеграф | на 4.2017

На црвено светло поминал возачот кој, според тврдење на очевидци, вечерва ја предизвикал сообраќајка на булеварот „Партизански одреди“, во близина на поликлиниката „Букурешт“ , а во која се судрија две...

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА ПАРТИЗАНСКА  Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката Букурешт

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА „ПАРТИЗАНСКА“: Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката „Букурешт“

Телеграф | на 4.2017

Тешка сообраќајката се случи вечерва на крстосницата на булеварот „Партизански одреди“ во близина на поликлиниката „Букурешт“ во Скопје. Во сообраќајката учествувале две возила со скопски регистерски таблички....

Сообраќајка на раскрсницата кај поликлиниката Букурешт во Скопје

Сообраќајка на раскрсницата кај поликлиниката Букурешт во Скопје

+Инфо | на 4.2017

Вечерва на раскрсницата кај поликлиниката Букурешт се случи сообраќајка во која учествуваа две возила. Станува збор за возила од марката „алфа ромео“ и „пежо“. Во моментов полицијата врши увид, а според...

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА ПАРТИЗАНСКА  Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката Букурешт

ЗДРОБЕНИ ВОЗИЛА НА „ПАРТИЗАНСКА“: Тешка сообраќајка вечерва кај поликлиниката „Букурешт“

За Се | на 4.2017

На местото на несреќата пристигна и возило на Брза помош, но засега нема информации за повредени лица во овој карамбол на една од најпрометните сообраќајници во Скопје Тешка сообраќајката се случи вечерва...

Тешка сообраќајка на Партизанска Брзал за во болница и завршил на ургентен

Тешка сообраќајка на Партизанска: Брзал за во болница и завршил на ургентен

Скопје Инфо | на 4.2017

Според неофицијални информации, возачот брзал да стигне во болница, поради што и, се претпоставува, дека поминал на црвено светло. Истиот е повреден во сообраќајката и префрлен е на Ургентен центар. На...

Продолжениот викенд повредени 27 лица во 31 сообраќајка во Скопје

Продолжениот викенд повредени 27 лица во 31 сообраќајка во Скопје

Здравство 24 | на 4.2017

Едно лице е потешко повредено, а 27 се здобиле со полесни повреди во 31 регистрирана сообраќајна несреќа во изминатите четири дена во Скопје. Како што соопшти СВР Скопје, од евидентираните девет сообраќајки...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност