Инстаграм може да го користите и без интернет

Инстаграм може да го користите и без интернет

Денешен | на 4.2017

Доколку сте корисник на Инстаграм платформата на Андроид ова се добри вести за вас. Корисниците кои се офлајн сега ќе може да ги видат претходно вчитаните содржини на News Feed профилите кои ги посетиле...

Инстаграм може да го користите и без интернет

Инстаграм може да го користите и без интернет

Вистина | на 4.2017

Доколку сте корисник на Инстаграм платформата на Андроид ова се добри вести за вас. Корисниците кои се офлајн сега ќе може да ги видат претходно вчитаните содржини на News Feed профилите кои ги посетиле...

Наскоро  Instagram  ќе може да се користи без Интернет

Наскоро „Instagram“ ќе може да се користи без Интернет

Факултети | на 4.2017

Instagram мрежа

Инстаграм може да го користите и без интернет

Инстаграм може да го користите и без интернет

Курир | на 4.2017

Корисниците кои се офлајн сега ќе може да ги видат претходно вчитаните содржини на News Feed профилите кои ги посетиле и објавите во Explore табот, а исто така ќе може да остават коментари на објавите,...

Инстаграм ќе може да се користи и без интернет  еве кои можности ќе бидат достапни

Инстаграм ќе може да се користи и без интернет- еве кои можности ќе бидат достапни

Слободна Македонија | на 4.2017

Доколку некогаш сте го изгубиле интернет сигналот на мобилниот телефон, тогаш сигурно знаете колку непријатно може да биде. Добрите вести се тоа што отсега нема да ви биде потребен интернет за Инстаграм....

Инстаграм ќе може да се користи и без интернет  еве кои можности ќе бидат достапни

Инстаграм ќе може да се користи и без интернет- еве кои можности ќе бидат достапни

Прес 24 | на 4.2017

Доколку некогаш сте го изгубиле интернет сигналот на мобилниот телефон, тогаш сигурно знаете колку непријатно може да биде. Добрите вести се тоа што отсега нема да ви биде потребен интернет за Инстаграм....

Инстаграм од сега ќе можете да го користите и без интернет

Инстаграм од сега ќе можете да го користите и без интернет

Алсат-М | на 4.2017

Ако ви се случува често да го губите интернет сигналот на мобилниот телефон, тогаш Инстаграм ви подготви добри вести. Корисниците на оваа социјална мрежа сега ќе можат да ги прегледуваат претходно вчитаните...

Отсега можете да го користите Инстаграм и без Интернет

Отсега можете да го користите Инстаграм и без Интернет

Точка | на 4.2017

Доколку сте зависни од оваа социјална мрежа, тогаш имаме одлични вести за Вас! Имено, немањето Интернет повеќе нема да претставува проблем во користењето на Инстаграм, доколку сте корисник на платформата...

Instagram сега може да се користи и без интернет

Instagram сега може да се користи и без интернет

Интересно | на 4.2017

Корисниците ќе може да гледаат фотографии и профили што претходно биле вчитувани, а исто така ќе може да оставаат и коментари, да лајкуваат постови и да бришат луѓе од списокот на пријатели (unfollow)....

Отсега можете да го користите Инстаграм и без Интернет  Еве и како

Отсега можете да го користите Инстаграм и без Интернет! Еве и како

Exclusive | на 4.2017

Доколку сте зависни од оваа социјална мрежа, тогаш имаме одлични вести за Вас! Имено, немањето Интернет повеќе нема да претставува проблем во користењето на Инстаграм, доколку сте корисник на платформата...

Инстаграм ќе работи и без интернет

Инстаграм ќе работи и без интернет!

Македонија Денес | на 4.2017

Instagram од сега ќе можете да користите и кога немате интернет. Повеќето функции на апликацијата Instagram за Android веќе ќе можат да работат и без постојана врска со интернет. Тоа го соопштија од Facebook...

Instagram за Android ќе може да работи и без интернет

Instagram за Android ќе може да работи и без интернет

Фактор | на 4.2017

Повеќето функции на апликацијата Instagram за Android веќе ќе можат да работат и без постојана врска со интернет. Тоа го соопштија од Facebook - компанијата која ја поседува апликацијата за споделување...

Instagram за Android работи и без интернет

Instagram за Android работи и без интернет

Телефони | на 4.2017

Новата верзија на мобилната апликација на Instagram доби надградба со која ќе може да се користи и без интернет конекција. На овој начин корисниците ќе може да ги прегледуваат содржините на личностите...

Instagram отсега ќе работи и без Интернет

Instagram отсега ќе работи и без Интернет

Иновативност | на 4.2017

Instagram објави дека ја додава опцијата работење офлајн за својата Android апликација, така што можете да гледате и да ставате објави и без интернет конекција. Оваа опција би требало да ја олесни употребата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност