По петти пат прогласена за најубава славна жена на светот

По петти пат прогласена за најубава славна жена на светот

Таратур | на 4.2017

Списанието People по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задоволна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

 Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

Лидер | на 4.2017

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

Џулија Робертс  Најубава жена на светот по петти пат

Џулија Робертс - Најубава жена на светот по петти пат

Утрински | на 4.2017

Магазинот „Пипл“ и ја доделил титулата „најубава жена на светот“ на актерката Џулија Робертс, која веќе по петти пат ја добива оваа ласкава титула. Џулија првпат се појавила на насловната страница на „Пипл“...

Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

Економски | на 4.2017

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Алсат-М | на 4.2017

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

 Пипл по 5 пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по 5. пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

A1on | на 4.2017

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

Џулија Робертс е вистински пример за убавина според People

Џулија Робертс е вистински пример за убавина според People

За забава | на 4.2017

Џулија Робертс е вистински пример за убавина. Глумицата која во октомври ќе наполни 50години прогласена е за најубава жена во светот по изборот на списанието People. Ова е петти пат Џулија да ја добие...

 Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

еМАГАЗИН | на 4.2017

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

 Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

Популарно | на 4.2017

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

Видео Видео Џулија Робертс е најубава жена на светот според Пипл

Видео+ Видео: Џулија Робертс е најубава жена на светот според „Пипл“

Денешен | на 4.2017

Американскиот магазин „Пипл“ го објави својот избор за најубава жена за оваа година, а тоа е актерката Џулија Робертс. Четириесет и деветгодишната актерка претходно ја имаше таа титула во 2010, 2005, 2000...

Џулија Робертс е прогласена за најубава жена на светот

Џулија Робертс е прогласена за најубава жена на светот

+Инфо | на 4.2017

Американскиот магазин „Пипл“ го објави својот избор за најубава жена за оваа година, а тоа е актерката Џулија Робертс. Четириесет и деветгодишната актерка претходно ја имаше таа титула во 2010, 2005, 2000...

Славната актерка прогласена за најубава жена во светот

Славната актерка прогласена за најубава жена во светот

Попара | на 4.2017

Магазинот People по петти пат ја прогласи актерката Џулија Робертс за најубава жена во светот. 49-годишната актерка претходно ја имаше титулата во 1991, 2000, 2005 и 2010 година. По повод петтата титула...

Актерката по петти пат прогласена за најубава жена на светот

Актерката по петти пат прогласена за најубава жена на светот

Сител | на 4.2017

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот...

Навистина ли е толку убава Џулија Робертс

Навистина ли е толку убава Џулија Робертс?

Fashionel | на 4.2017

Магазинот „Пипл“ вчера по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот, со што таа влезе во историјата на престижното списание. -Поласкана сум, но верувам дека најубавите години од животот...

ТАА Е НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА ПЛАНЕТАТА Џулија Робертс по петти пат со ваква титула

ТАА Е НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА ПЛАНЕТАТА: Џулија Робертс по петти пат со ваква титула

Телеграф | на 4.2017

Актерката Џулија Робертс (49) е избрана за најубава жена на планетата за оваа година. Признанието на холивудската ѕвезда и го додели магазинот „Пипл“, и тоа по петти пат. Џулија Робертс беше прогласена...

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Макфакс | на 4.2017

Занимливост Лос Анџелес, 19.04.2017 (Макфакс) – Американскиот магазин „Пипл“ ја прогласи глумицата Џулија Робертс за најубава жена на светот за оваа година, што е рекорден петти пат за неа да ја добие...

Има 49 години и деца а прогласена е за најубава жена во светот Се согласувате ли со изборот

Има 49 години и деца, а прогласена е за најубава жена во светот- Се согласувате ли со изборот

Прес 24 | на 4.2017

Магазинот Пипл титулата за најубава жена во светот ја додели на актерката Џулија Робертс, која таа титула ја добива веќе петти пат. Робертс денес има 49 години и е во среќен брак веќе 14 години, а има...

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Актуелно24 | на 4.2017

Американскиот магазин „Пипл“ ја прогласи глумицата Џулија Робертс за најубава жена на светот за оваа година, што е рекорден петти пат за неа да ја добие оваа титула. 49-годишната глумица досега ја освоила...

Џулија Робертс е најубавата жена во светот

Џулија Робертс е најубавата жена во светот!

Хит Портал | на 4.2017

Магазинот „People“ ја прогласи Џулија Робертс „најубавата жена во светот“ за оваа година.49-годишната актерка по петти пат ја добива оваа престижна титула! Робертс претходно ја имаше оваа титула во 1991,...

По петти пат таа е прогласена за најубава жена на светот

По петти пат таа е прогласена за најубава жена на светот

Слободна Македонија | на 4.2017

Магазинот Пипл ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена, а ова е петти рекорден пат таа да биде избрана од овој магазин. Четириесет и девет годишната актерка претходно ја доби оваа титула во 2010, 2005,...

По петти пат Џулија Робертс е најубавата жена во светот

По петти пат: Џулија Робертс е најубавата жена во светот

Позитив | на 4.2017

Американската магазинот “People“ ја прогласи актерката Џулија Робертс која има 49 години за “најубавата жена во светот” за оваа година, што е рекорден петти пат токму на неа да и биде доделена титулата....

Списание ја круниса Џулија Робертс за најубава жена на планетата

Списание ја круниса Џулија Робертс за најубава жена на планетата

Локално | на 4.2017

Американската актерка Џулија Робертс беше призната за најубавата жена на планетата според верзијата на списанието “Пипл”. “Поминаа 26 години откако Џулија Робертс за прв пат се појави на насловната на...

 People ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот  по петти пат

„People“ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот - по петти пат!

Канал 5 | на 4.2017

Џулија Робертс беше за прв пат прогласена за најубава жена од „People“ магазинот, само една година по снимањето на „Pretty Woman“, во 1991 година. Потоа, ја понесе истата титула во 2000 година, па во 2005...

Славната актерка прогласена за најубава жена во светот

Славната актерка прогласена за најубава жена во светот

Кајгана | на 4.2017

Магазинот People по петти пат ја прогласи актерката Џулија Робертс за најубава жена во светот. 49-годишната актерка претходно ја имаше титулата во 1991, 2000, 2005 и 2010 година. По повод петтата титула...

Таа е најубавата жена во светот Холивудската актерка ја понесе најпосакуваната титула

Таа е најубавата жена во светот: Холивудската актерка ја понесе најпосакуваната титула!

Македонија Денес | на 4.2017

Познатата актерка отсекогаш се сметала за една од најубавите жени во светот, а сега доби и официјална потврда. Имено,холивудската актерка Џулија Робертс,според истражувањето на американскиот магазин “People”...

Џулија Робертс е Најубавата жена на светот по

Џулија Робертс е „Најубавата жена на светот“ по ...

Фемина | на 4.2017

People ја прогласи Џулија Робертс за Најубава жена на светот за 2017 година. Холивудската ѕвезда со насмевка од милион долари по петти пат ја прими посакуваната титула и позираше за познатото списание....

Најубавите личности на светот според People од 1990

Најубавите личности на светот според People од 1990 ...

Фемина | на 4.2017

Секоја година списанието People составува листа со најубави личности на планетата, а на челната позиција речиси секогаш се наоѓа жена. Џулија Робертс најмногу пати досега ја имала честа да ја носи оваа...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност