Најкрвавата женска тепачка што сте ја виделе

За Се | на 3.2017

На Фејсбук се прошири видеото од неверојатна женска тепачка. Девојките се степаа сред ресторанот, а тепачката беше толку брутална, што нема да верувате дека во прашање се жени. Воглавно погледнете ја и самите снимката:

Брутална женска тепачка во ресторан  вакво нешто немате видено

Брутална женска тепачка во ресторан- вакво нешто немате видено!

Курир | на 3.2017

Девојките се степале среде ресторан, а тепачката била толку брутална, што нема да верувате дека се во прашање жени. Погледнете го видеото: Тагови: женска тепачка

 ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО  НАЈБРУТАЛНАТА КРВАВА ТЕПАЧКА ШТО СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ   И тоа меѓу жени во ресторан

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) НАЈБРУТАЛНАТА КРВАВА ТЕПАЧКА ШТО СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ – И тоа меѓу жени во ресторан

Reporter.mk | на 3.2017

Воглавно погледнете ја и самите снимката:

Девојки крвнички се степале среде ресторан  Не се знае кој кого тепа

Девојки крвнички се степале среде ресторан: Не се знае кој кого тепа!

Сител | на 3.2017

Низ социјалните мрежи се рашири видео неверојатна женска тепачка. Девојките се степале среде ресторан, а тпачката била толку брутална, што нема да верувате дека се во прашање жени. Погледнете го видеото:

Женска студентска тепачка на американска плажа

Женска студентска тепачка на американска плажа

Мотика | на 3.2017

Погодете која е градска девојка, а која растела на фарма?

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност