Загина тракторист во Kумановско

Загина тракторист во Kумановско

Дневник | на 3.2017

Жител од кумановското село Оризари загина кога се превртел со тракторот што го управувал, завчера во близина на кумановското село Алашевце. Според полицијата, во сообраќајната несреќа загинал А.Д.(45)....

Тракторист загина во сообраќајка во кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во кумановско

Економски | на 3.2017

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Локално | на 3.2017

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Утрински | на 3.2017

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Настрада тракторист

Настрада тракторист

МКД | на 3.2017

Вчера околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во кумановското село Алашевце, А.Д. (45) од село Оризари управувајќи трактор се превртел при што од здобиените пореди починал на местото на...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Либертас | на 3.2017

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот  на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Канал 5 | на 3.2017

Како што информира денеска Министерството за внатрешни работи, трактористот А.Д. (45) од здобиените повреди починал на местото на несреќата. Смртта ја констатирал лекар од Општа болница Куманово. Увид...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

A1on | на 3.2017

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Нетпрес | на 3.2017

Како што информира денеска Министерството за внатрешни работи, трактористот А.Д. (45) од здобиените повреди починал на местото на несреќата. Смртта ја констатирал лекар од Општа болница Куманово. Увид...

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

Story | на 3.2017

Куманово, 20.03.2017 (Макфакс) – Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреде, починал, соопшти полицијата. Имено, во неделата околу 10.40 часот на шумскиот...

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

Кајгана | на 3.2017

Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреди починал, соопшти полицијата. Вчера околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во село Алашевце, кумановско,...

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

Точка | на 3.2017

Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреде, починал, соопшти полицијата. Имено, во неделата околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во село...

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

Макфакс | на 3.2017

Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреде, починал, соопшти полицијата. Имено, во неделата околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во село...

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Денешен | на 3.2017

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот  на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце. Како што информира денеска...

Заврши под тракторот   Страшна трагедија го потресе Куманово

Заврши под тракторот – Страшна трагедија го потресе Куманово

Reporter.mk | на 3.2017

Страшна сообраќајна несреќа се случи викендов во Македонија. 45-годишниот А.Д. го загубил животот откако се превртел од трактор, во кумановското село Алашевце. Од полицијата денес информираат дека А.Д....

Загина тракторист во кумановско

Загина тракторист во кумановско

Сител | на 3.2017

Вчера околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во с.Алашевце, кумановско, А.Д. (45) од с.Оризари, кумановско, управувајќи трактор се превртел при што од здобиените пореди починал на местото...

Кумановец се превртел со трактор и починал

Кумановец се превртел со трактор и починал

+Инфо | на 3.2017

А.Д. од кумановско Оризари управувајќи трактор, се превртел со него и од здобиените повреди, починал на лице место. Полициски екипи извршиле увид на местото на несреќата, а по наредба на Јавен обвинител...

Трагедија во Македонија  Се превртел со трактор и починал на лице место

Трагедија во Македонија: Се превртел со трактор и починал на лице место

Прес 24 | на 3.2017

Страшна сообраќајна несреќа се случи викендов во Македонија. 45-годишниот А.Д. го загубил животот откако се превртел од трактор, во кумановското село Алашевце. Од полицијата денес информираат дека А.Д....

Кумановец се превртел со трактор  починал на лице место

Кумановец се превртел со трактор, починал на лице место

Курир | на 3.2017

Од полицијата денес информираат дека А.Д. од кумановско Оризари управувајќи трактор се превртел со истиот. Од здобиените повреди, кумановецот починал на лице место, а смртта била констатирана од лекар....

Трагедија во Македонија  Се превртел со трактор и починал на лице место

Трагедија во Македонија: Се превртел со трактор и починал на лице место

Република | на 3.2017

Страшна сообраќајна несреќа се случи викендов во Македонија. 45-годишниот А.Д. го загубил животот откако се превртел од трактор, во кумановското село Алашевце. Од полицијата денес информираат дека А.Д....

Кумановец се превртел со трактор  починал на лице место

Кумановец се превртел со трактор, починал на лице место

Република | на 3.2017

Четириесет и пет годишниот А.Д. го загуби животот вчера во несреќен случај на влезот од кумановското село Алашевце. Од полицијата денес информираат дека А.Д. од кумановско Оризари управувајќи трактор се...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност