Пијан крадец се заглавил во прозорец  го спасувале пожарникари

Пијан крадец се заглавил во прозорец, го спасувале пожарникари

Дневник | на 3.2017

Француски жандарми, повикувајќи се на пријава за кражба, осомничениот крадец го пронашле заглавен во отвор на прозорец, кој самиот претходно го направил со помош на чекан. Полицајците, кои претходно немале...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

A1on | на 3.2017

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Денешен | на 3.2017

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Лидер | на 3.2017

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Крадецот се заглавил во отворот на прозорецот што самиот го направил

Крадецот се заглавил во отворот на прозорецот што самиот го направил

Убавина и здравје | на 3.2017

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Глупав крадец заглавил во излогот

Глупав крадец заглавил во излогот

Интересно | на 3.2017

Самиот крадец го скршил стаклото во кое и самиот се заглавил. Француската полиција немала полесно апсење порано, каде се гледа како мажот виси од излогот кон надвор. Тој ја ограбил продавницата во алкохолизирана состојба.

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Република | на 3.2017

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Пијан крадец фатен на дело  Тргнал да ограбува  па се заглавил во прозорец

Пијан крадец фатен на дело: Тргнал да ограбува, па се заглавил во прозорец

Република | на 3.2017

Францускaта полиција одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон­-Лишар во југозападна Франција, го пронашле осомничениот крадец­ заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Здравство 24 | на 3.2017

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец – заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Вечер | на 3.2017

Француската полиција, која очигледно имала лесна задача, објавиле и фотографија од 46-годишниот крадец заглавен во отворот. Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста...

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Пијан крадец се заглавил во прозорец

Сител | на 3.2017

Француски жандарми одзивајќи се на пријава за кражба во продавница во месноста Молон-Лишар во југозападна Франција, го пронајдоа осомничениот крадец - заглавен во отворот на прозорецот кој претходно го...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност