Ммистер Бин се самоуби – повторно!

За Се | на 3.2017

Некои таблоиди вчера ја проширија веста дека британскиот глумец и комичар Роуан Еткинсон, попознат по улогата на „Господин Бин“, се самоубил. Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна...

 Мистер Бин повторно прогласен за починат

„Мистер Бин“ повторно прогласен за починат

Лидер | на 3.2017

Некои таблоиди вчера ја проширија веста дека британскиот глумец и комичар Роуан Еткинсон, попознат по улогата на „Мистер Бин“, се самоубил. Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна првенствено...

Се самоуби Мистер Бин  Веста која го запали Интернетот

Се самоуби Мистер Бин – Веста која го запали Интернетот

Reporter.mk | на 3.2017

Некои таблоиди вчера ја проширија веста дека британскиот глумец и комичар Роуан Еткинсон, попознат по улогата на „Господин Бин“, се самоубил. Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна...

 Господин Бин одново прогласен за починат

„Господин Бин“ одново прогласен за починат

Денешен | на 3.2017

Некои таблоиди вчера ја проширија веста дека британскиот глумец и комичар Роуан Еткинсон, попознат по улогата на „Господин Бин“, се самоубил. Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна...

Се самоуби Мистер Бин  веста која го запали Интернетот

Се самоуби Мистер Бин – веста која го запали Интернетот

Турлитава | на 3.2017

Некои таблоиди вчера ја проширија веста дека британскиот глумец и комичар Роуан Еткинсон, попознат по улогата на „Господин Бин“, се самоубил. Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна...

Се самоуби Мистер Бин  веста која го запали Интернетот

Се самоуби Мистер Бин - веста која го запали Интернетот

Прес 24 | на 3.2017

Некои таблоиди вчера ја проширија веста дека британскиот глумец и комичар Роуан Еткинсон, попознат по улогата на „Господин Бин“, се самоубил. Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна...

Медиумите повторно го убија Мистер Бин

Медиумите повторно го “убија“ Мистер Бин !

Слободна Македонија | на 3.2017

Повторно се  прошири веста дека британскиот  комичар Роуан Еткинсон, попознат по улогата на „Господин Бин“, се самоубил. Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна првенствено од британските...

Мистер Бин се самоуби  повторно

Мистер Бин се самоуби – повторно!

Exclusive | на 3.2017

Некои таблоиди вчера ја проширија веста дека британскиот глумец и комичар Роуан Еткинсон, попознат по улогата на „Господин Бин“, се самоубил. Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна...

 Господин Бин одново прогласен за починат

„Господин Бин“ одново прогласен за починат

A1on | на 3.2017

Некои таблоиди вчера ја проширија веста дека британскиот глумец и комичар Роуан Еткинсон, попознат по улогата на „Господин Бин“, се самоубил. Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна...

 Господин Бин прогласен за починат

„Господин Бин“ прогласен за починат

Курир | на 3.2017

Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна првенствено од британските медиуми. Еткинсон е жив. Популарниот комичар беше „убиен“ од страна на медиумите и во јули минатата година, кога исто...

 Господин Бин се самоубил

"Господин Бин" се самоубил?!

Вечер | на 3.2017

Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна првенствено од британските медиуми. Еткинсон е жив. Некои таблоиди вчера ја проширија веста дека британскиот глумец и комичар Роуан Еткинсон,...

 Господин Бин одново прогласен за починат

„Господин Бин“ одново прогласен за починат

Сител | на 3.2017

Некои таблоиди вчера ја проширија веста дека британскиот глумец и комичар Роуан Еткинсон, попознат по улогата на „Господин Бин“, се самоубил. Сепак, таквата веста се покажа како лажна, а демант стигна...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност