Молотов коктел фрлен во угостителски објект во Тетово

Молотов коктел фрлен во угостителски објект во Тетово

Позитив | на 3.2017

Утрово, околу 4.30 часот, две непознати лица го искршиле изложното стакло и фрлиле молотов коктел во угостителски објект во Тетово, информираат од МВР. Случајот бил пријавен од очевидец, а екипа на тетовската...

Фрлено шише со запалива течност во кафеана пријавено од очевидец

Фрлено шише со запалива течност во кафеана, пријавено од очевидец

МКД | на 3.2017

Рано утрово околу 4.30 часот во Тетово две непознати лица го искршиле стакло на угостителски објект лоциран на крстосницата од улиците „ЈНА" и „Јане Сандански" и во објектот фрлиле шише со запалива течност....

Фрлен молотов коктел на тетовско кафуле

Фрлен „молотов“ коктел на тетовско кафуле

Кајгана | на 3.2017

Шише со запалива течност било фрлено на тетовско кафуле во текот на ноќта, соопшти полицијата.  Во инцидентот нема повредени, затоа што во тој момент локалот не работел. Во 4.30 часот во Тетово две непознати...

Фрлен молотов коктел на тетовско кафуле

Фрлен „молотов“ коктел на тетовско кафуле

Точка | на 3.2017

Шише со запаллива течност било фрлено на тетовско кафуле ноќта во неделата кон понеделникот, соопшти полицијата, но во инцидентот нема повредени, затоа што во тој момент локалот не работел. Имено, во 4.30...

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Локално | на 3.2017

Ноќеска околу 4 часот засега непознати сторители предизвикале општа опасност во кафулето „Баркод“ лоцирано на улица „ЈНА“ во Тетово откако го скршиле изложното стакло пришто внатре фрлиле стаклено шише...

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

ТВ Нова | на 3.2017

Ноќеска околу 4 часот засега непознати сторители предизвикале општа опасност во кафулето „Баркод“ лоцирано на улица „ЈНА“ во Тетово откако го скршиле изложното стакло пришто внатре фрлиле стаклено шише...

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Утрински | на 3.2017

Ноќеска околу 4 часот засега непознати сторители предизвикале општа опасност во кафулето „Баркод“ лоцирано на улица „ЈНА“ во Тетово откако го скршиле изложното стакло пришто внатре фрлиле стаклено шише...

Фрлен молотов коктел на тетовско кафуле

Фрлен „молотов“ коктел на тетовско кафуле

Макфакс | на 3.2017

Шише со запаллива течност било фрлено на тетовско кафуле ноќта во неделата кон понеделникот, соопшти полицијата, но во инцидентот нема повредени, затоа што во тој момент локалот не работел. Имено, во 4.30...

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

A1on | на 3.2017

Ноќеска околу 4 часот засега непознати сторители предизвикале општа опасност во кафулето „Баркод“ лоцирано на улица „ЈНА“ во Тетово откако го скршиле изложното стакло пришто внатре фрлиле стаклено шише...

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

24 вести | на 3.2017

Ноќеска околу 4 часот засега непознати сторители предизвикале општа опасност во кафулето „Баркод“ лоцирано на улица „ЈНА“ во Тетово откако го скршиле изложното стакло пришто внатре фрлиле стаклено шише...

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Канал 5 | на 3.2017

Според неговите податоци од фрлениот “молотов” коктел избувнал пожар што опожарил две дрвени маси, дванаесет сточиња, од кои двешанкерски, а оштетени се и шанкот и подот како и дел од музичка опрема. Нема...

СТОРИТЕЛИТЕ СЕ НЕПОЗНАТИ Фрлен молотов коктел во кафуле во Тетово

СТОРИТЕЛИТЕ СЕ НЕПОЗНАТИ: Фрлен „молотов коктел“ во кафуле во Тетово

Телеграф | на 3.2017

Непознати сторители ноќеска фрлиле „молотов коктел“ во кафулето „Баркод“ на улицата „ЈНА“ во Тетово. - Ноќеска околу 4 часот засега непознати сторители предизвикале општа опасност во кафулето „Баркод“...

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Лидер | на 3.2017

Ноќеска околу 4 часот засега непознати сторители предизвикале општа опасност во кафулето „Баркод“ лоцирано на улица „ЈНА“ во Тетово откако го скршиле изложното стакло пришто внатре фрлиле стаклено шише...

Фрлиле молотов коктел во кафуле  Бурна ноќ во Тетово

Фрлиле молотов коктел во кафуле – Бурна ноќ во Тетово

Reporter.mk | на 3.2017

Ноќеска околу 4 часот засега непознати сторители предизвикале општа опасност во кафулето „Баркод“ лоцирано на улица „ЈНА“ во Тетово откако го скршиле изложното стакло пришто внатре фрлиле стаклено шише...

Тетово Молотов коктел фрлен во познато кафуле

Тетово: Молотов коктел фрлен во познато кафуле

Прес 24 | на 3.2017

Ноќеска околу 4 часот засега непознати сторители предизвикале општа опасност во кафулето „Баркод“ лоцирано на улица „ЈНА“ во Тетово откако го скршиле изложното стакло пришто внатре фрлиле стаклено шише...

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Молотов коктел фрлен во кафебар во Тетово

Сител | на 3.2017

Ноќеска околу 4 часот засега непознати сторители предизвикале општа опасност во кафулето „Баркод“ лоцирано на улица „ЈНА“ во Тетово откако го скршиле изложното стакло пришто внатре фрлиле стаклено шише...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност