Аца Лукас откри кој го облекува   не е сопругата

Аца Лукас откри кој го облекува - не е сопругата

Прес 24 | на 3.2017

Ќерката на Соња Вукасиновиќ и Жељко Шашиќ, Софија Шашиќ одлучила да стане “сам свој газда“ па отворила сопствен бизнис од кој веќе заработува. Таа основала своја модна линија “Sophia Line“ од која веќе...

Ќерката на Жељко почна сопствен бизнис  а Аца Лукас и е главен МУШТЕРИЈА

Ќерката на Жељко почна сопствен бизнис, а Аца Лукас и е главен МУШТЕРИЈА

Exclusive | на 3.2017

Ќерката на Соња Вукашиновиќ и Жељко Шашиќ, Софија Шашиќ одлучила да стане “сам свој газда“ па отворила сопствен бизнис од кој веќе заработува. Таа основала своја модна линија “Sophia Line“ од која веќе...

Ќерката на Жељко Шашиќ почна свој бизнис   Аца Лукас и е главен муштерија

Ќерката на Жељко Шашиќ почна свој бизнис – Аца Лукас и е главен муштерија

Reporter.mk | на 3.2017

Софија Шашиќ, ќерка на Соња Вуксановиќ и Жељко Шашиќ, одлучи да стане „сам свој газда“, па почна бизнис од кој одлично заработува! Со оглед на тоа дека сеуште не е полнолетна, Софија во работата и помогнаа...

Ќерката на Жељко почна сопствен бизнис  а Аца Лукас и е главен муштерија

Ќерката на Жељко почна сопствен бизнис, а Аца Лукас и е главен муштерија

Сител | на 3.2017

Ќерката на Соња Вукасиновиќ и Жељко Шашиќ, Софија Шашиќ одлучила да стане “сам свој газда“ па отворила сопствен бизнис од кој веќе заработува. Таа основала своја модна линија “Sophia Line“ од која веќе...

 Таа е моја   Аца Лукас ѝ дозволи на сопругата сама да го прослави роденденот

„Таа е моја“- Аца Лукас ѝ дозволи на сопругата сама да го прослави роденденот

Reporter.mk | на 3.2017

Соња Вуксановиќ го прослави својот роденден со пријателите во интимна прослава, а колку заносно изгледа се пофали нејзиниот сопруг. Соња одбрала бела тоалета, а Лукас ѝ препорачал:

 Таа е моја   Аца Лукас ѝ дозволи на сопругата сама да го прослави роденденот

„Таа е моја“- Аца Лукас ѝ дозволи на сопругата сама да го прослави роденденот

Прес 24 | на 3.2017

Соња Вуксановиќ го прослави својот роденден со пријателите во интимна прослава, а колку заносно изгледа се пофали нејзиниот сопруг. Соња одбрала бела тоалета, а Лукас ѝ препорачал: -„Она е се што една...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност