НЕНАДЕЈНА ОДЛУКА  Ќерката на Трамп се повлече од семејниот бизнис

НЕНАДЕЈНА ОДЛУКА: Ќерката на Трамп се повлече од семејниот бизнис

Телеграф | на 1.2017

Иванка Трамп, ќерка на новиот претседател на САД, Доналд Трамп, ненадејно се повлече од семејниот бизнис . Својата одлука Иванка ја објави вчера на Фејсбук . - Откако мојот татко и официјално стапи на...

Ги изненади сите   ќерката на Трамп се повлече од семејниот бизнис

Ги изненади сите – ќерката на Трамп се повлече од семејниот бизнис!

Весник | на 1.2017

Иванка Трамп, ќерка на новиот претседател на САД, Доналд Трамп, ненадејно се повлече од семејниот бизнис. Својата одлука Иванка ја објави вчера на Фејсбук. -Откако мојот татко и официјално стапи на претседателската...

Има пари но дали има стил   Ѕирнете во домот на Иванка Трамп

Има пари но дали има стил – Ѕирнете во домот на Иванка Трамп

За Се | на 1.2017

Иванка Трамп важи за успешна деловна но и семејна жена. Таа е ќерка на новоизбраниот претседател на САД, Доналд Трамп и континуирано бележи успеси на секое поле. Дека има пари тоа знаеме но, дали има и...

Ги изненади сите   ќерката на Трамп се повлече од семејниот бизнис

Ги изненади сите – ќерката на Трамп се повлече од семејниот бизнис!

Република | на 1.2017

Иванка Трамп, ќерка на новиот претседател на САД, Доналд Трамп, ненадејно се повлече од семејниот бизнис. Својата одлука Иванка ја објави вчера на Фејсбук. -Откако мојот татко и официјално стапи на претседателската...

Овде живее ќерката на Трамп   дека има пари знаеме но има ли вкус

Овде живее ќерката на Трамп - дека има пари знаеме но има ли вкус?

Прес 24 | на 1.2017

Иванка Трамп, ќерката на новоизбраниот претседател на САД, Доналд Трамп, е семејна и бизнис жена која бележи успех на сите полиња од животот и на професионален и приватен план. Дека има пари, слава и богатсвто...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност